Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
Certyfikowane Centrum Szkoleniowe
Skorzystaj z Dofinansowania na
Szkolenia Comarch ERP Altum, XL, Optima
Dowiedz się jak pozyskać fundusze na Rozwój Twojej Firmy
 
 
 

Comarch XL Produkcja.NET


Oprogramowanie

Kompleksowe zarządzanie produkcją w systemach Comarch

 

Rozwiązanie Produkcja.NET jest modułem w pełni zintegrowanym z systemami Comarch ERP (XL, Altum, Optima). Rozwiązanie wspiera złożone procesy produkcji wymagające szczegółowego kalkulowania, planowania i kontroli TKW "Techniczny Koszt Wytworzenia". Produkcja to bardzo elastyczna aplikacja, która wspiera różne procesy produkcyjne, podzielone ze względu na rodzaj produktu. Wspiera zarówno produkcję powtarzalną, jak również na indywidualne zamówienie Klienta. System zawiera zestaw funkcjonalności umożliwiających rejestrację bazy produkcyjnej i technologii wytwarzania produktów. Daje możliwość ewidencji kart technologicznych, kalkulacji kosztów wytworzenia produktów, a także planowania produkcji i zapotrzebowania surowcowego oraz nadzorowania procesu produkcji.

Profesjonalne wsparcie

Posiadamy obecnie jeden z najbardziej doświadczonych zespołów wdrożeniowych spośród partnerów Comarch. Posiadając wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm produkcyjnych, jesteśmy w stanie w pełni zrozumieć potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy skuteczne rozwiązania, przynoszące wymierne korzyści. 

Programiści na usługach

W ramach wdrożeń oferujemy dostęp do profesjonalnych programistów dopasowujących nasze produkty do potrzeb Klienta. Dzięki wnikliwemu zrozumieniu procesów produkcyjnych w Twojej firmie, jesteśmy w stanie dopasować każdy aspekt funkcjonowania systemu do Twoich indywidualnych potrzeb.

Każda firma produkcyjna jest inna, naszym celem jest zachowanie i wzmocnienie cech wyróżniających Twoją działalność na rynku, za pomocą unikalnych właściwości oprogramowania.

Gwarancja Aktualnych Wersji

Zarówno oprogramowanie Profisoft, jak i rozwiązania dedykowane, posiadają gwarancję zgodności z aktualnymi Systemami Comarch ERP. Zapoznaj się z warunkami korzystania i gwarancją oprogramowania Profisoft

Pobierz dokument

Dlaczego ProdukcjaNet?

  • Ewidencja i zarządzanie dokumentacja technologiczną,
  • Planowanie i harmonogramowanie produkcji,
  • Ewidencjonowanie; zarządzenie; uruchamianie rozliczanie zleceń produkcyjnych,
  • Planowanie i rozliczanie potrzeb surowcowych; praco- i maszynochłonności,
  • Symulacja kosztów produkcji na potrzeby procesu ofertowania,
  • Kalkulacje kosztu jednostkowego,
  • Obsługa braków naprawialnych i nienaprawialnych,
  • Technologia "wyrobów podobnych",
  • Elektroniczna (dotykowa) karta pracy z dostępem do pełnych informacji technologicznych,
  • Kompleksowe wsparcie działu handlowego w zakresie obsługi zapytań ofertowych.

Produkty komplementarne

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Altum. Działamy na terenie całej Polski. Główny oddział znajduje się w Poznaniu, Warszawie oraz Szczecinie. Rozwiązanie powstało na bazie kilkunastoletniego doświadczenia Comarch w produkcji oprogramowania dla firm.Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.Możliwość kupowania pojedyńczo raportów i analiz Business Intelligence. Najlepsze rozwiązanie do tworzenia raportów w dowolnych systemach ERP, MRP, MSP. Doskonałe narzędzie wspomagające tworzenie zaawansowanych raportów SQL na zamówienie.

Dlaczego systemy Comarch?


Najczęściej wybierany ERP w Polsce

Firma Comarch jest obecnie największym producentem oprogramowania klasy ERP, liczba oprogramowania przekraczająca tysiące instalacji to poważny argument dla przyszłych Klientów stawiających na stabilność i bezpieczeństwo oprogramowania do zarządzania firmą lub przedsiębiorstwem.

Dobrze skonstruowana architektura

Jako producent oprogramowania możemy analizować aplikacje nie tylko pod kontem przydatności dla Klienta, ale także, możliwości integracji z aplikacjami i urządzeniami peryferyjnymi.

Nowoczesne technologie

Comarch jako firma Polska inwestuje na całym świecie poszerzając zakres kompetencyjny oraz ofertę rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie dostępne na rynku.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Outsourcing usługi IT


Sprzęt komputerowy i Oprogramowanie

Zapewniamy opiekę nad infrastrukturą IT firmy przez kwalifikowanych serwisantów. Doradzamy, dostarczamy oprogramowanie oraz sprzęt komputerowy gwarantując serwis przez certyfikowanych inżynierów Microsoft

Profisoft zapewnia Państwu najwyższą jakość usług w oparciu o doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę, gwarantującą stworzenie profesjonalnej strategii rozwoju IT, odpowiadającej bieżącym potrzebom biznesowym.

Więcej »

Aplikacje dedykowane


W ramach opieki nad firmą nasi doradcy proponują dedykowane rozwiązania optymalizujące i rozszerzające oprogramowanie Biznesowe. Posiadamy jeden z najbardziej doświadczonych zespołów tworzących oprogramowanie do systemów Comarch.

Więcej »