Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
Certyfikowane Centrum Szkoleniowe
Skorzystaj z Dofinansowania na
Szkolenia Comarch ERP Altum, XL, Optima
Dowiedz się jak pozyskać fundusze na Rozwój Twojej Firmy

Programista C# /.Net

Rekrutacja 2022 (liczba dostępnych wakatów: 2)

Wynagrodzenie: Zadzwoń - zapytaj. Sytuacja na rynku rozwija się dynamiczne i może się okazać, że dziś możemy zaoferować więcej niż wczoraj...
Miejsce i czas pracy: Poznań, Floksowa 44 / Hybrydowo | 8:00 - 16:00
Doświadczenie w branży usług IT ERP: Wymagane

Nasza oferta

  • Praca w Stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji, obecnej na rynku od 1990 roku
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • Możliwość awansu
  • Zróżnicowane premie: od ilości godzin konsultacji, zamkniętego projektu lub zaangażowania w pracę
  • Możliwość pracy zdalnej / hybrydowej po odbyciu szkoleń i autoryzacji procedur
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy, doświadczenia i certyfikatów
  • Udział w konferencjach, szkoleniach branżowych
  • Wsparcie doświadczonego zespołu ERP oraz dedykowany Software House rozwiązań B2B
  • Praca z zagranicznymi firmami
  • Dodatkowe benefity zależne od stażu i stanowiska (służbowy samochód dopasowany do potrzeb, prywatna opieka zdrowotna, elastyczne godziny pracy...)

Zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu rozwiązań IT dla biznesu
  • Wsparcie zespołu programistów i współpraca ze specjalistami w dziedzinach związanych z projektem
  • Tworzenie nowych funkcjonalności w ramach systemu ERP
  • Zapewnienie poprawności działania systemu i wsparcia dla jego użytkowników
  • Prace rozwojowe i projektowanie rozwoju systemu

Oczekiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka)
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Bardzo dobra znajomość platformy .NET
  • Znajomość środowiska MS Visual Studio
  • Znajomość baz danych MS SQL Server, TSQL, ORM
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w korzystaniu z API Comarch

Spotkajmy się Online, wyślij swoje CV teraz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@profisoft.pl wraz z oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Profisoft ul. Floksowa 44, 60-175 Poznań (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.