Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Comarch ERP


Dlaczego nas wybrali?

Pracujemy nie tylko dla liderów rynku oraz wiodących firm międzynarodowych. Obsługujemy także niewielkie przedsiębiorstwa, które cenią inwestycje w swój rozwój. Ponad 26 lat doświadczenia pozwoliło nam wybudować stabilną pozycję, zachować ciągłość usług na niezmiennie wysokim poziomie, czego potwierdzeniem są listy referencyjne.

W zamieszczonych referencjach nazwy produktów Comarch ERP mogą być zdezaktualizowane w związku z wprowadzonymi w 2012 oraz w 2016 zmianami nazewnictwa oraz identyfikacji wizualnej produktów. Poniżej wykaz produktów marki Comarch ERP zawierający w/w zmiany:

  • Comarch ERP Optima (dawniej Comarch OPTIMA)
  • Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL)
  • Comarch ERP Altum (dawniej Comarch ALTUM)
  • Comarch ERP XT (dawniej iFaktury24)
  • Comarch ERP Klasyka (dawniej Comarch Klasyka)
Axpol Trading

Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL. Więcej

Dyrektor Generalny
Krzysztof Wojtczak
Handel i dystrybucja  E-Commerce - Sklep Internetowy Comarch 
Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.Rozwiązanie B2B do sprzedaży online. System idealnie znajduje swoje rozwiązanie w automatyzacji zamówień pomiędzy dostawcą a kontrahentem.Profesjonalny darmowy Sklep internetowy w nowoczesnej technologii ASP.Net, współpracujący w wersji odpłatnej z systemami Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL, Comarch ERP OPTIMA.
Chemolak Spółka Jawna

Możemy z pełnym przekonaniem rekomendować CDN OPT!MĘ we własnej branży lub podobnej jak nasza a PROFISOFT, jako firmę dysponującą znakomitymi fachowcami. z rzetelnym i w pełni p... Więcej

Właściciel
Robert Ferenc
Handel i dystrybucja  E-Commerce - Sklep Internetowy Comarch 
Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.
Delta Czartoszewski i Czarnek Sp. z o.o.

Podczas wdrożenia systemu duże znaczenie dla nas miało wsparcie ze strony firmy PROFISOFT z Poznania, to godny polecenia, kompetentny i odpowiedzialny Partner Comarch.  Więcej

Członek Zarządu
Wojciech Czarnek
Handel i dystrybucja  Serwis i Usługi  E-Commerce - Sklep Internetowy Comarch 
Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.
Mabor

Współpraca z wymienioną firmą układa się bardzo dobrze. W każdej chwili możemy liczyć na fachową i rzetelną pomoc. Więcej

Właściciel
Roman Machowski
Handel i dystrybucja  Handel detaliczny  Firma produkcyjna  E-Commerce - Sklep Internetowy Comarch 
Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.
V-BUD Walkiewicz Sp. z o.o.

Mamy nadzieję, że system, który stale się rozwija zapewni również nam dalsze perspektywy rozwoju, udzielamy pełnej rekomendacji równe dla systemu COMARCH CDN XL, jak również dla... Więcej

Prezes
Piotr Walkiewicz
Handel i dystrybucja  E-Commerce - Sklep Internetowy Comarch 
Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Zachęcamy i zapraszamy do częstych odwiedzin. Referencje uzupełniamy na bieżąco.

 

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XLDyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »