Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
Certyfikowane Centrum Szkoleniowe
Skorzystaj z Dofinansowania na
Szkolenia Comarch ERP Altum, XL, Optima
Dowiedz się jak pozyskać fundusze na Rozwój Twojej Firmy
 
 
 

Aktualności


Strona 6 z 7

Aktualny program Comarch ERP Optima 2020.2.1

W związku z ciągłym rozwojem produktów Comarch wynikającym m.in. z potrzeby spełniania zmieniających się przepisów, dostępna jest kolejna wersja oprogramowania Comarch ERP Optima, którą pobrać można z naszej strony.

Więcej...

Aktualizacja Comarch Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) 2020.2.1

W związku z ciągłymi pracami nad poszerzaniem funkcjonalności, ukazała się kolejna wersja aplikacji Comarch PPK w której rozszerzono zakres automatycznej wymiany danych z AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. oraz z Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.

Więcej...

Bezpłatny webinar dla posiadaczy oraz zainteresowanych produktem Comarch DMS

Dlaczego elektroniczny obieg dokumentów warto stosować w Twojej firmie? Jakie procesy biznesowe automatyzuje Comarch DMS? Jakie są możliwości aplikacji? Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze.

Więcej...

Aktualizacja Comarch Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) 2020.1.1

Nowa wersja Comarch PPK, to zmiany i nowe możliwości automatycznej wymiany danych z Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych.

Więcej...

Aktualizacja Comarch ERP Klasyka

Aktualizacja Comarch ERP Klasyka to zmiany w obrębie modułów Płace i Kadry (PIK), Płace Plus (PLP) a także e-Deklaracji i Serwera wydruków graficznych.

Więcej...

 

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »