Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Złóż wniosek o dofinansowanie na cyfryzację


13 września 2021

Bony na cyfryzację - nowy konkurs PARP

 

20 września rusza nabór wniosków o Bon na cyfryzację

Celem finansowania jest łagodzenie skutków wystąpienie COVID-19 oraz ograniczania ryzyk gospodarczych i społecznych wywołanych przez pandemię poprzez cyfrową transformację gospodarki.

Bon na cyfryzację - dla kogo?

Dofinansowanie otrzymać mogą mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej potwierdzoną wpisem do odpowiedniego rejestru

Na co można przeznaczyć bon na cyfryzację?

  • zakup usług programistycznych, zakup gotowego oprogramowania w celu opracowania lub wprowadzenia rozwiązania cyfryzacyjnego (komponent obligatoryjny)
  • zakup środków trwałych, maszyn, urządzeń, sprzętu komputerowego lub związanego z przesyłem i magazynowaniem danych, zakup usług szkoleniowych w celu wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego (komponent fakultatywny)

 

Nie wiesz jakie rozwiązania i usprawnienia można zastosować z Twojej firmie? Skontaktuj się z nami - nasi specjaliści znajdą rozwiązanie specjalnie do Twojego biznesu

Napisz do nas

Szczegółowy regulamin finansowania znajdziesz na parp.gov.pl. Termin składania wniosków kończy się 20.10. Nie prześpij okazji na dofinansowanie rozwoju swojej firmy.