Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Nowa wersja Comarch Retail 2017.0


29 grudnia 2016

Z przyjemnością informujemy o wydaniu nowej wersji Comarch Retail 2017.0. Noworoczne wydanie Comarch Retail to przede wszystkim nowe funkcjonalności w aplikacji Comarch Retail POS pozwalające obsłużyć wiele scenariuszy zachodzących podczas sprzedaży detalicznej.

Nowości w Comarch Retail 2017.0

Faktury zaliczkowe

Pierwszą z kluczowych funkcji, rozwiązania jest możliwość wystawiania i obsługi dokumentów zamówień sprzedaży wraz z generowaniem faktur zaliczkowych. W systemie Comarch Retail POS będzie można realizować zamówienia złożone np. w e-sklepie czy też telefonicznie w centrali ze wskazaniem sklepu stacjonarnego jako punkt odbioru towaru.

Promocje pakietowe

Kolejną nowością ułatwiającą prowadzenie sprzedaży detalicznej w systemie Comarch Retail POS jest obsługa promocji pakietowych. Rozszerzają one zakres możliwych do zdefiniowania rabatów dla Klientów. Dzięki tej funkcjonalności będzie można stosować m.in. następujące promocje:  

  • kup 2 sztuki a 3 z tej samej grupy dostaniesz gratis,
  • za zakup co najmniej 3 sztuk artykułów danego typu, 20% rabatu na wszystkie artykuły, a przy zakupie 4 sztuk 30% rabatu plus gratis,
  • przy zakupie dwóch konkretnych artykułów, wybrany artykuł 80% taniej.

Obsługa procesu wymiany

Ponadto w najnowszej wersji systemu została dodana możliwość pobierania dokumentów handlowych wystawionych w innych oddziałach bądź w centrali. W przypadku gdy konieczne jest np. wystawienie faktury lub korekty do paragonu pochodzącego z innego sklepu, możliwe jest pobranie wskazanego dokumentu na stanowisko POS.

Najnowszą wersję Comarch Retail 2017.0 znajdziesz na naszej stronie internetowej: Comarch Retail 2017.0.

Uwaga!

W celu poprawnej instalacji Comarch Retail w wersji 2017.0 konieczne jest posiadanie Comarch ERP Altum w wersji 2017.0 wraz z najnowszym QuickFixem.

Archiwum

  comarch retail     Comarch Retail     aktualna wersja comarch Retail     Comarch Retail 2017.0      


Aktualności


  czwartek, lipca 12

Wymiana systemu Comarch ERP Klasyka
Zmień system na lepszy model Dokonaj migracji! Wymień system Comarch ERP Klasyka na nowszy i dop...

więcej »

  niedziela, lipca 01

Split Payment- na czym polega i kogo dotyczy
Split payment, czyli mechanizm podzielonej płatności, to rozwiązanie dla transakcji w sektorze B2...

więcej »

Czy rozwiązania Profisoft sprawdzą się w mojej firmie?


Tak! Rozwiązania Profisoft to szeroka oferta oprogramowania i usług dla różnych typów prowadzonej działalności, począwszy od firm jednoosobowych, po przedsiębiorstwa zatrudniające kilkaset osób.