Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Nowa wersja Comarch Retail 2017.0


29 grudnia 2016

Z przyjemnością informujemy o wydaniu nowej wersji Comarch Retail 2017.0. Noworoczne wydanie Comarch Retail to przede wszystkim nowe funkcjonalności w aplikacji Comarch Retail POS pozwalające obsłużyć wiele scenariuszy zachodzących podczas sprzedaży detalicznej.

Nowości w Comarch Retail 2017.0

Faktury zaliczkowe

Pierwszą z kluczowych funkcji, rozwiązania jest możliwość wystawiania i obsługi dokumentów zamówień sprzedaży wraz z generowaniem faktur zaliczkowych. W systemie Comarch Retail POS będzie można realizować zamówienia złożone np. w e-sklepie czy też telefonicznie w centrali ze wskazaniem sklepu stacjonarnego jako punkt odbioru towaru.

Promocje pakietowe

Kolejną nowością ułatwiającą prowadzenie sprzedaży detalicznej w systemie Comarch Retail POS jest obsługa promocji pakietowych. Rozszerzają one zakres możliwych do zdefiniowania rabatów dla Klientów. Dzięki tej funkcjonalności będzie można stosować m.in. następujące promocje:  

  • kup 2 sztuki a 3 z tej samej grupy dostaniesz gratis,
  • za zakup co najmniej 3 sztuk artykułów danego typu, 20% rabatu na wszystkie artykuły, a przy zakupie 4 sztuk 30% rabatu plus gratis,
  • przy zakupie dwóch konkretnych artykułów, wybrany artykuł 80% taniej.

Obsługa procesu wymiany

Ponadto w najnowszej wersji systemu została dodana możliwość pobierania dokumentów handlowych wystawionych w innych oddziałach bądź w centrali. W przypadku gdy konieczne jest np. wystawienie faktury lub korekty do paragonu pochodzącego z innego sklepu, możliwe jest pobranie wskazanego dokumentu na stanowisko POS.

Najnowszą wersję Comarch Retail 2017.0 znajdziesz na naszej stronie internetowej: Comarch Retail 2017.0.

Uwaga!

W celu poprawnej instalacji Comarch Retail w wersji 2017.0 konieczne jest posiadanie Comarch ERP Altum w wersji 2017.0 wraz z najnowszym QuickFixem.

Archiwum

  comarch retail     Comarch Retail     aktualna wersja comarch Retail     Comarch Retail 2017.0      


Aktualności


  czwartek, stycznia 17

Nowa wersja Comarch DMS 2019.0
Zarządzaj obiegiem dokumentów w swojej firmie/ Nowa wersja Comarch DMS 2019.0 jest już dostępna!...

więcej »

  poniedziałek, stycznia 07

e-Sprawozdania Finansowe 2019 MF - Nowa Aplikacja Comarch
Nowa aplikacja Comarch do pełnej obsługi sprawozdań finansowych-zgodna z obowiązującymi przepisam...

więcej »

Czy rozwiązania Profisoft sprawdzą się w mojej firmie?


Tak! Rozwiązania Profisoft to szeroka oferta oprogramowania i usług dla różnych typów prowadzonej działalności, począwszy od firm jednoosobowych, po przedsiębiorstwa zatrudniające kilkaset osób.