Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Najnowsza wersja Optimy dostępna od dziś!


21 października 2010

Już od dzis dostępna jest najnowsza wersja COMARCH Optima! W wersji 2010 najważniejszą zmianą jest całkowicie nowy, intuicyjny, elastyczny interfejs systemu, który powstał na bazie wieloletniego doświadczenia we współpracy z ponad 35 tys. klientów.

Wszystkim użytkownikom nowego programu producent gwarantuje także zgodność systemu z nowymi przepisami dotyczącymi podatku VAT, które mają wejść w życie z dniem pierwszego stycznia 2011 roku. Już dziś system oferuje kilka funkcjonalność, uwzględniających i ułatwiających wprowadzanie zmiany VAT jak np. seryjna zmiana stawki VAT na artykułach.

Najnowsza wersja Comarch OPT!MA jest zwieńczeniem naszej wieloletniej obecności na rynku mikro, małych i średnich firm. Zebraliśmy ogromną wiedzę jak użytkownicy naszych rozwiązań poruszają się po systemie, a także jak chcą z niego korzystać. Wiedzę tą poszerzyliśmy o obecnie panujące trendy w projektowaniu interfejsów, udostępniając naprawdę wyjątkowe i intuicyjne narzędzie do fakturowania, prowadzenia gospodarki magazynowej czy też księgowania -
mówi Kamil Góral, dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu Comarch ERP.

Comarch OPT!MA przechodzi swoją największą w historii przemianę, zyskuje nowy ergonomiczny interfejs przez to staje się w jeszcze większym stopniu funkcjonalna i użyteczna - dodaje Tomasz Homel, dyrektor Subsektora Comarch MSP.
Według przeprowadzonych przez nas badań dotyczących potrzeb firm w segmencie MSP, najistotniejsze w pracy z oprogramowaniem wspierającym zarządzanie są intuicyjność oraz zgodność z przepisami. Od wielu lat wychodzimy naprzeciw tym potrzebom i dzięki temu, aż 96% użytkowników Comarch OPT!MA jest zadowolonych i poleca rozwiązanie innym firmom. Te dane pochodzą z przeprowadzonego w 2010 roku badania satysfakcji użytkowników Comarch OPT!MA. Jestem przekonany, że nowa odsłona produktu umocni naszą pozycję rynkową jako lidera oprogramowania dla małych i średnich firm. Świadczą o tym już tegoroczne wyniki. Sprzedaż Comarch OPT!MA w 2010 roku w tradycyjnym modelu zwiększyła się o 10%, a w modelu usługowym aż o 40% względem roku ubiegłego - komentuje Łukasz Kozłowski, dyrektor Centrum Sprzedaży Sektora Comarch MSP.