Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Promocja -30% Zrestartuj swoją firmę z Comarch ERP.


01 sierpnia 2022

Zapytaj o aktualizację Comarch ERP XL

Tracisz wsparcie? Nie trać głowy!

W szybko zmieniającym się świecie oprogramowania normalne jest że niektóre funkcje, czy nawet całe programy zostają porzucone przez producentów. Jeśli jesteś w tej nieszczęśliwej sytuacji, że korzystasz z oprogramowania do obsługi firmy, które wkrótce straci wsparcie, mamy dla Ciebie dobrą informację

Przejdź na Comarch ERP Optima z 30% rabatem

Do 30.09, jeśli podczas zakupu przedstawisz faktury za zakup licencji, abonamentu lub przedłużenie gwarancji na obecnie używany system, którego producent ogłosił zakończenie wsparcia, wystawioną nie wcześniej niż 01.07.2021 r możesz liczyć na rabat (adekwatny do zakupionego oprogramowania):

  • 30%, udzielany jednorazowo w przypadku pierwszego zakupu oprogramowania Comarch ERP Optima .
  • obniżona o 30% cennikowej wysokości opłata abonamentowa, przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z Usługi Comarch ERP Optima w Chmurze. Rabat nie obejmuje opłat dodatkowych zawartych w cennikach dostępnych na stronach COMARCH.
  • obniżona o 30% cennikowej wysokości opłata abonamentu rocznego Comarch ERP XT, zakupionego za pośrednictwem Sklepu Comarch. Rabat udostępniany jest w formie kodu aktywacyjnego.

Warunki promocji

Z promocji mogą skorzystać Nowi Klienci, którzy do dnia 30.09.2022 r. wypełnią formularz na dedykowanej stronie https://www.comarch.pl/erp/comarch-optima/zrestartuj-firme/ oraz w terminie 12 miesięcy od dnia rejestracji w promocji złożą zamówienie na Usługę Comarch ERP Optima w Chmurze na stronie https://zamow.online.comarch.pl/ lub u Autoryzowanego Partnera Comarch, a w przypadki zamówienia oprogramowania Comarch ERP XT terminie 12 miesięcy od rejestracji w promocji złożą zamówienie przy użyciu otrzymanego mailem kodu rabatowego na Usługę Comarch ERP XT w Sklepie Comarch - https://sklep.comarch.pl.

Pełny regulamin promocji znajduje się w repozytorium Comarch 

Zarejestruj się już teraz

Aby skorzystać z promocji musisz najpierw zarejestrować się na właściwej stronie.

Zarejestruj się aby uzyskać rabat