Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Współpraca


Tworzymy Klaster Biznesowy

Oferujemy Państwu kilka atrakcyjnych modeli współpracy z naszą firmą. Stworzony program partnerski przewiduje różne rodzaje działań, których celem jest obopólna korzyść.

Handlowy program partnerski polega na wzajemnym polecaniu firm lub na wskazaniu klienta zainteresowanego nasza ofertą a w rezultacie uzyskaniu wymiernej korzyści z każdego polecenia. Model współpracy handlowej odnosi się także do osób prywatnych nie prowadzących działalności gospodarczej. Wszystkim naszym partnerom zapewniamy dochowanie tajemnicy handlowej i dyskrecji.

Podejmiemy współpracę z firmami produkującymi innowacyjne rozwiązania dla biznesu, gwarantujemy profesjonalne i kompetentne zaplecze. Mamy doświadczenie w zaawansowanych projektach wdrożeniowych i usługach outsourcingowych dla technologii Microsoft.

Dla firm wdrożeniowych i podwykonawców oferujemy nasze autorskie rozwiązania oraz wsparcie w złożonych, innowacyjnych projektach biznesowych i informatycznych. Gwarantujemy pomoc ze strony zespołu kompetentnych konsultantów oraz wieloletnie doświadczenie wynikające ze zrealizowanych projektów IT w różnych branżach.

Podejmij współpracę z profisoft...

Zarabiaj na naszych Kontraktach

Nie czekaj, jeśli wiesz kto poszukuje dostawcy usług IT, oprogramowania z naszej oferty lub rozwiązania dedykowanego skontaktuj się z nami. Poleć naszą firmę, przyczyń się do pozyskania przez nas nowego kontraktu lub zlecenia i dowiedz się ile i jak zyskasz.

Dodaj klientaNasze referencje

Masz dobry produkt dla biznesu?

Chętnie poznamy Twoje rozwiązania informatyczne i sprzętowe dla biznesu. Opisz nam swoje rozwiązanie oraz model współpracy, którego oczekujesz.

Napisz do nasNasze kompetencje

Zarabiaj na naszych produktach

Dołącz do grona naszych partnerów biznesowych i wdrażaj sprawdzone rozwiązania IT. Masz firmę IT i szukasz pomocy przy dużym lub trudnym wdrożeniu? Współpracuj z nami i skorzystaj z naszego wsparcia.

Zostań partneremNasze rozwiązania