Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
e-Sprawozdania Finansowe 2019

Zintegrowane Oprogramowanie zgodne z przepisami MF

Dowiedz się więcej

Inkubator


W ramach rozwoju działu R&D testujemy i rozpoznajemy nowe technologie które wykorzystujemy w naszych produktach. Niektóre nasze projekty mogą zdawać się dalece odbiegające od naszego głównego nurtu jakim jest Bussiness Apps, ale dzięki poszerzaniu horyzntów oferować możemy unikalne rozwiązania dopełniające mechanizmy biznesowe.

ProfiServiceDesk - System monitorowania zgłoszeń oraz Helpdesk

ProfiServiceDesk

System ProfiServiceDesk jest naszą najnowszą aplikacją do rejestrowania zapytań serwisowych i zarządzania płynnością usług. Program jest rozwiązaniem umożliwiającym uporządkowane działania serwisu. Aplikacje zaprojektowaliśmy tak, żeby nasi konsultanci w każdym miejscu mieli szybki dostęp do przydzielonych im zgłoszeń z czytelną informacją, dając możliwością szybkiej interwencji.

StartUp ImprezyMotocyklowe.pl

StartUp ImprezyMotocyklowe.pl jest serwisem informacyjnym oraz aplikacją na urządzenia mobilne. Stanowi rozwiązanie dla Wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z motocyklami oraz imprezami pokrewnymi. Aplikacja została dostosowana do różnych odmian tabletów oraz smartfonów.

Zobacz projekt
StartUp - ImprezyMotocyklowe.pl serwis informacyjny dla motocyklistów w technologii responsywnej. Aplikacja na urządzenia mobilne