Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Sklep B2B dla Comarch ERP
Poznaj sklep internetowy
Idealnie dopasowany do Twojego ERP
Profisoft - partner comarch, integrator comarch ERP
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Comarch ERP OCR
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Pracownicze plany kapitałowe
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
praca w profisoft
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
 
 
 

O firmie


Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem i bogatym zbiorem doświadczeń. Krótko po rozpoczęciu działalności przez firmę Comarch - staliśmy się jednym z jej najwyżej cenionych partnerów. Aktywnie uczestnicząc w tworzeniu i doskonaleniu rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem Comarch ERP OPTIMA, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum, poznaliśmy je od podszewki. Obecnie należąc do czołowych integratorów systemów Comarch w kraju - wdrażamy i tworzymy rozwiązania, które pozwalają naszym klientom funkcjonować lepiej na coraz bardziej wymagającym rynku. Działając od 1990 roku, zrealizowaliśmy projekty dla niemal każdej gałęzi rynku. 

Nagrody i Wyróżnienia

Szerokie kompetencje i doświadczenia naszych konsultantów i programistów, przyczyniły się do zdobycia przez Profisoft i jego Klientów licznych nagród.

Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie oprogramowania, znajomości procesów biznesowych oraz wkładu w rozwój produktów Comarch jest otrzymanie najważniejszego wyróżnienia - statusu Złotego Partnera Produktu CDN XL*.

To rzadkie wyróżnienie wśród setek partnerów COMARCH, dowodzi naszych sukcesów oraz spełnienia oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że  dialog z Klientem, poznanie jego potrzeb oraz okazanie szacunku dla jego pracy jest kluczem do efektywnego wdrożenia. Między innymi dlatego, cieszymy się z tak wysokiej skuteczności realizacji projektów informatycznych w sektorze ERP. 
*Obecnie: Comarch ERP XL

Wysokie kompetencje

Działając na rynku integratorów systemów informatycznych obserwujemy jak zmieniało się pojęcie biznesu, widziane oczami Klientów i producentów oprogramowania. Rozwijająca się gospodarka nabierając tempa wymuszała na przedsiębiorcach, użytkowania coraz bardziej efektywnych i zaawansowanych systemów. Wraz z rosnącym poziomem funkcjonalności oprogramowania, stałą rozbudową jego skomplikowania i dodawaniem nowych funkcjonalności - wymagane są odpowiednio wysokie kompetencje w celu przeprowadzenia skutecznego wdrożenia systemu.

Firma Profisoft to wiele tysięcy Klientów małych i dużych, którzy do dzisiejszego dnia pracują na dostarczonych przez nasz systemach. Podstawą naszej działalności jest wkład w rozwój kompetencji naszych pracowników w oparciu o nowoczesne technologie i rozwiązania potrzebne naszym klientom. Dzięki przyjęciu takiej filozofii pracy, stale utrzymujemy pozycję lidera wdrożeń systemów ERP, bezpośrednio przyczyniając się do sukcesu naszych Klientów.