Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
Certyfikowane Centrum Szkoleniowe
Skorzystaj z Dofinansowania na
Szkolenia Comarch ERP Altum, XL, Optima
Dowiedz się jak pozyskać fundusze na Rozwój Twojej Firmy
 
 
 

O firmie


Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem i bogatym zbiorem doświadczeń. Krótko po rozpoczęciu działalności przez firmę Comarch - staliśmy się jednym z jej najwyżej cenionych partnerów. Aktywnie uczestnicząc w tworzeniu i doskonaleniu rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem Comarch ERP OPTIMA, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum, poznaliśmy je od podszewki. Obecnie należąc do czołowych integratorów systemów Comarch w kraju - wdrażamy i tworzymy rozwiązania, które pozwalają naszym klientom funkcjonować lepiej na coraz bardziej wymagającym rynku. Działając od 1990 roku, zrealizowaliśmy projekty dla niemal każdej gałęzi rynku. 

Nagrody i Wyróżnienia

Szerokie kompetencje i doświadczenia naszych konsultantów i programistów, przyczyniły się do zdobycia przez Profisoft i jego Klientów licznych nagród.

Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie oprogramowania, znajomości procesów biznesowych oraz wkładu w rozwój produktów Comarch jest otrzymanie najważniejszego wyróżnienia - statusu Złotego Partnera Produktu CDN XL*.

To rzadkie wyróżnienie wśród setek partnerów COMARCH, dowodzi naszych sukcesów oraz spełnienia oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że  dialog z Klientem, poznanie jego potrzeb oraz okazanie szacunku dla jego pracy jest kluczem do efektywnego wdrożenia. Między innymi dlatego, cieszymy się z tak wysokiej skuteczności realizacji projektów informatycznych w sektorze ERP. 
*Obecnie: Comarch ERP XL

Wysokie kompetencje

Działając na rynku integratorów systemów informatycznych obserwujemy jak zmieniało się pojęcie biznesu, widziane oczami Klientów i producentów oprogramowania. Rozwijająca się gospodarka nabierając tempa wymuszała na przedsiębiorcach, użytkowania coraz bardziej efektywnych i zaawansowanych systemów. Wraz z rosnącym poziomem funkcjonalności oprogramowania, stałą rozbudową jego skomplikowania i dodawaniem nowych funkcjonalności - wymagane są odpowiednio wysokie kompetencje w celu przeprowadzenia skutecznego wdrożenia systemu.

Firma Profisoft to wiele tysięcy Klientów małych i dużych, którzy do dzisiejszego dnia pracują na dostarczonych przez nasz systemach. Podstawą naszej działalności jest wkład w rozwój kompetencji naszych pracowników w oparciu o nowoczesne technologie i rozwiązania potrzebne naszym klientom. Dzięki przyjęciu takiej filozofii pracy, stale utrzymujemy pozycję lidera wdrożeń systemów ERP, bezpośrednio przyczyniając się do sukcesu naszych Klientów.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »