Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Sklep B2B dla Comarch ERP
Poznaj sklep internetowy
Idealnie dopasowany do Twojego ERP
Profisoft - partner comarch, integrator comarch ERP
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Comarch ERP OCR
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Pracownicze plany kapitałowe
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
praca w profisoft
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
 
 
 

Oferta


Najlepsze oprogramowanie dla Twojej firmy

 

Systemy ERP dla każdej branży

Oferujemy najskuteczniejsze oprogramowanie do zarządzania i marketingu, dzięki któremu osiągniesz wymierne korzyści bez względu na branżę czy wielkość firmy. 30 lat na rynku rozwiązań IT dały nam wiedzę potrzebną so przygotowania gotowych scenariuszy dla przedsiębiorstw o bardzo rożnych specyfikacjach. Staranie dobrana gama rozwiązań w naszej ofercie podparta jest bogatym doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania pod konkretne zapotrzebowanie dostosowane do potrzeb inwestycyjnych firmy.

Dowiedz się więcej »

System MRP dla firm Produkcyjnych

Idealne rozwiązanie do zarządzania produkcją to nasz autorski program Produkcja.NET. Wraz z Comarch ERP XL kompleksowo wspiera zarządzanie produkcją, zarówno jednostkową, jak i seryjną dbając o optymalne wykorzystanie zasobów produkcyjnych, realizacja zleceń w ustalonym terminie, a także utrzymywanie wysokiej jakości produktów.

Dowiedz się więcej »

 

Business Intelligence

Rozwiązania klasy Business Intelligence to innowacyjne programy do prowadzenia analiz danych zbieranych w systemie do zarządzania klasy ERP lub MSP. Precyzyjne raporty pozwalające podejmować kluczowe decyzje przez kadrę managerską z możliwością aproksymacji dowolnych informacji zgromadzonych w systemie oraz danych rynkowych z zewnętrznych źródeł. Oprócz gotowych modułów oferujemy także autorskie rozwiązania ściśle dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Dowiedz się więcej »

E-Commerce, B2C, B2B

Proponujemy nowoczesne rozwiązania e-commerce oraz B2B powiązane z oprogramowaniem ERP i MSP. Wysoki stopień integracji pozwala na zarządzanie towarem z pozycji systemu do zarządzania. Bez względu na to, czy kierujesz jednym sklepem internetowym czy wielką siecią handlową, nowoczesne i w pełni responsywne aplikacje B2B oraz B2C pozawalają na efektywną pracę gdziekolwiek jesteś.

Dowiedz się więcej »

 

Systemy dla księgowości

Oto nowy wymiar usług związanych z księgowością lub prowadzeniem biura rachunkowego. Oprogramowanie pozwala na swobodne prowadzenie finansów firmy, poprzez umożliwienie samodzielnego rozliczanie lub korzystanie z usług zewnętrznego biura rachunkowego działającego w oparciu o rozwiązaniach Comarch.

Dowiedz się więcej »

Automatyzacja obsługi firmy

Naszym autorskim rozwiązaniem jest system wspomagający zarządzanie cyklicznym rozliczaniem usług świadczonych szerokiej grupie odbiorców. Program w znacznym stopniu oszczędza czas i pieniądze wykonując najczęściej powtarzalne czynności w firmie dzięki szerokim możliwością konfiguracyjnym.

Dowiedz się więcej »

 

Twoja firma pod opieką specjalistów od IT

 

Wdrożenia i opieka IT

Oferujemy pełen zakres usług od doboru systemu lub oprogramowania przez przeprowadzenie pełnego wdrożenia, do nadzoru i opieki nad zaimplementowaną lub istniejącą infrastrukturą. Nasze kompetencje potwierdza między innymi status Złotego Partnera Comarch.

Dowiedz się więcej »

Aplikacje na zamówienie

Tworzymy oprogramowanie dedykowane na życzenie klienta lub rozszerzamy funkcjonalność istniejących rozwiązań. Nasze aplikacje spełniają najnowsze standardy rynku IT działają na różnych platformach wykorzystując możliwości aktualnych rozwiązań biznesowych.

Dowiedz się więcej »

 

Outsourcing IT

Świadczymy usługi kompleksowej opieki nad płynnością działania firmy gwarantując stabilną pracę serwerów i sprzętu komputerowego. W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani, certyfikowani konsultanci i specjaliści Comarch oraz Microsoft .

Dowiedz się więcej »

Audyt i dobór systemu ERP

Świadczymy audyty gotowych systemów IT, optymalizujemy istniejące mechanizmy. Mamy opracowaną metodykę analizy zwrotu z inwestycji ROI, która, w oparciu o ścisłą współpracę z klientem, pozwala oszacować mierzalne, wyrażone w złotówkach, korzyści z zastosowania systemu ERP Comarch jeszcze przed jego wdrożeniem.

Dowiedz się więcej »

 

Szkolenia IT

Jako Certyfikowane Centrum Szkoleń Comarch prowadzimy szkolenia kadry z obsługi oprogramowania oferowanego przez naszą firmę: systemów ERP, MRP, MSP oraz zarządzania strategicznego z wykorzystaniem narzędzi IT. Prowadzimy także szkolenia w ramach programów innowacyjności przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej »

 

Sprawdzony sprzęt dla Twojej firmy

 

Komputery, Serwery Biznesowe, Urządzenia fiskalne

W ramach rozwiązań IT klasy ERP, MRP, MSP gwarantujemy najlepiej dopasowane środowisko sprzętowe zarówno od strony serwerowej jak i komputerów personalnych. Doradzamy i pomagamy rozbudowywać istniejące infrastruktury IT.W naszej ofercie można też znaleźć sprawdzone i wielokrotnie nagradzane urządzenia fiskalne - dopasowane do specyfiki branży i zintegrowane z systemami z naszej oferty.

Dowiedz się więcej »

Backup online

Oferujemy jeden z najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa elektronicznych zasobów firmy działający w Comarch Data Center. Bezpieczne i szybkie rozwiązanie pozwala dokonywać kopii bezpieczeństwa w sposób transparentny i nieuciążliwy dla użytkowników systemu na zewnętrznych nośnikach danych.

Dowiedz się więcej »