Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
Certyfikowane Centrum Szkoleniowe
Skorzystaj z Dofinansowania na
Szkolenia Comarch ERP Altum, XL, Optima
Dowiedz się jak pozyskać fundusze na Rozwój Twojej Firmy
 
 
 

Oferta


Poznaj oprogramowanie dla dużych i średnich firm z sektora ERP, MRP, MSPPoznaj oprogramowanie oprogramowanie Busiess Intelligence, źródło wiedzy o kondycji Twojej firmy...Poznaj pakiet usług związanych z systemami Comarch ERP, MRP, MSPDobierz oprogramowanieZgłoś się na bezpłatne konsultacje

Systemy ERP, MRP, MSP

Oferujemy najskuteczniejsze oprogramowanie do zarządzania i marketingu, które przynosi wymierne korzyści, potwierdzone wieloma referencjami. Proponujemy najczęściej wybierane systemy ERP w Polskich przedsiębiorstwach, spawdzone w różnych branżach dla każdej wielkości firmy.

Dowiedz się więcej »

Business Intelligence

Innowacyjne systemy do prowadzenia analiz danych zbieranych w systemie do zarządzania klasy ERP lub MSP. Precyzyjne raporty pozwalające podejmowac kluczowe decyzje przez kadre managerską z możliwością aproksymacji dowolnych informacji zgromadzonych w systemie oraz danych rynkowych z zewnętrznych źródeł.

Dowiedz się więcej »

Rozwiązania branżowe i dedykowane

28 lat na rynku rozwiązań IT dały nam wiedzę potrzebną so przygotowania gotowych scenariuszy dla różnych branż. Staranie dobrana gama rozwiązań w naszej ofercie podparta jest bogatym doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania pod konkretne zapotrzebowanie dostosowane do potrzeb inwestycyjnych firmy.

Dowiedz się więcej »

E-Commerce, B2C, B2B

Proponujemy nowoczesne rozwiązania e-commerce oraz B2B zintegrowane z oprogramowaniem ERP, MSP. Wysoki poziom integracji pozwala na zarzadzanie towarem z pozycji systemu do zarządzania. Nowoczesne aplikacje B2B oraz B2C wspierające urządzenia mobilne (smarthphones) coraz częściej wykorzystywane w różnych aspektach biznesowych.

Dowiedz się więcej »

Systemy dla księgowości

Proponujemy nowy wymiar usług związanych z księgowością lub prowadzeniem biura rachunkowego. Dajemy swobodny sposób prowadzenia firmy od strony finansów, poprzez samodzielne rozliczanie lub korzystanie z usług w modelu outsorcingowym przez zewmęrzne biura rachunkowe oparte na rozwiązaniach Comarch.

Dowiedz się więcej »

Wdrożenia i opieka IT

Świadczymy usługi związane z prowadzeniem firm i przedsiębiorstw. Gwarantujemy pełen zakres usług od doboru systemu lub oprogramowania po przeprowadzenie pełnego wdrożenia, do nadzoru i opieki nad zaimplementowaną lub istniejącą infrastrukturą.

Dowiedz się więcej »

Aplikacje na zamówienie

Tworzymy oprogramowanie dedykowane na życzenie klienta lub rozszerzamy funkcjonalność istniejących rozwiązań. Nasze aplikacje spełniają najnowsze standardy rynku IT działają na różnych platformach wykorzystując możliwości dzisiejszych rozwiązań biznesowych.

Dowiedz się więcej »

Outsourcing IT

Świadczymy usługi kompleksowej opieki nad płynnością działania wszystkich działów firmy gwarantując stabilną pracę serwerów i sprzętu komputerowego oferując wykwalifikowaną, certyfikowaną  kadrę konsultantów Comarch oraz Microsoft .

Dowiedz się więcej »

Audyt i dobór systemu ERP

Świadczymy audyty gotowych systemów IT, potymailzujey istniejaće mechanizmy. Mamy opracowaną metodykę analizy zwrotu z inwestycji ROI, która bazując na ścisłej współpracy z klientem pozwala oszacować mierzalne, wyrażone w złotówkach, korzyści z zastosowania systemu ERP Comarch jeszcze przed jego wdrożeniem.

Dowiedz się więcej »

Szkolenia IT

Jako Certyfikowane Centrum Szkoleń Comarch prowadzimy szkolenia z obsługi systemów ERP, MRP, MSP, zarządzania strategicznego dzięki narzędzią IT, szkolenia kadry z oprogramowania oferowanego przez naszą firmę. Prowadzimy także szkolenia w ramach programów innowacyjności przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej »

Mobilne strony oraz Aplikacje

W ramach działu innowacyjnych rozwiązń IT na urządzenia mobilne, tworzymy responsywne strony/serwisy WWW na nowoczesnym systemie CMS w technologii HTML5 oraz CSS3 działające na smartphone's oraz tabletach. Oferujemy sprawdzone aplikacje biznesowe na platformę Android zintegrowane z rozwiązaniami Comarch.

Dowiedz się więcej »

Komputery, Serwery Biznesowe

W ramach rozwiązań IT klasy ERP, MRP, MSP gwarantujemy najlepiej dopasowane środowisko sprzętowe zarówno od strony serwerowej jak i komputerów personalnych. Doradzamy i pomagamy rozbudowywać istniejące infrastruktury IT.

Dowiedz się więcej »

Urządzenia fiskalne

W naszej ofercie można znaleźć sprawdzone i wieloktrotnie nagradzane urządzenia fiskalne. Dedykowane dla każdej branży zintegrowane z systemami z naszej oferty tworzą kompleksowe rozwiązanie. W ramach serwisu urządzeń dbamy o ich bezawaryjną pracę.

Dowiedz się więcej »

Backup online

Oferujemy jeden z najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa elektronicznych zasobów firmy działający w Comarch Data Center. Bezpieczne i szybkie rozwiązanie pozwala dokonywać kopii bezpieczeństwa w sposób transparentny i nieuciążliwy dla użytkowników systemu na zewnętrznych nośnikach danych.

Dowiedz się więcej »

Elektroniczna wymiana danych

Platforma Comarch EDI to system obiegu dokumentów (Electronic Document Interchange) umożliwiający automatyczną wymianę informacji i dokumentów handlowych, np. zamówień, faktur, raportów sprzedaży w formie zgodnego z powszechnymi standardami dokumentu elektronicznego.

Dowiedz się więcej »

Start-Up dla małych firm

Oferujemy zestaw aplikacji oraz narzędzi wsparcia dla małych i nowopowstałych firm. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy zestaw narzędzi oraz cykl szkoleń dostosowany do pierwszych etapów rozwoju firmy w kontekście biznesowo - marketingowym.

Dowiedz się więcej »

Automatyzacja obsługi firmy

Oferujemy system wspomagający zarządzanie cyklicznym rozliczaniem usług świadczonych szerokiej grupie odbiorców. Rozwiązanie w znacznym stopniu oszczędza czas i pieniądze wykonując najczęściej powtarzalne czynności w firmie dzięki szerokim możliwością konfiguracyjnym.

Dowiedz się więcej »

System MRP dla firm Produkcyjnych

Dowiedz się więcej »

Aplikacje w Chmurze

Dowiedz się więcej »

Mobilna strona firmy

Dowiedz się więcej »