Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
Certyfikowane Centrum Szkoleniowe
Skorzystaj z Dofinansowania na
Szkolenia Comarch ERP Altum, XL, Optima
Dowiedz się jak pozyskać fundusze na Rozwój Twojej Firmy
 
 
 

Kompetencje


Jesteśmy odpowiedzialni za poprawne funkcjonowanie firm, doradztwo w zakresie doboru oprogramowania, dlatego podnosimy wciąż swoje kwalifikacje w centrach szkoleniowych Comarch. Dbamy o wysoki poziom naszych usług z zakresu rozwiązań Comarch, wdrażamy innowacyjne technologie tylko z pomocą najnowszych narzędzi IT integrując systemy ERP, MRP oraz MSP.

Złoty Partner Comarch

Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie oprogramowania Comarch, znajomości procesów biznesowych oraz wkładu w rozwój produktu było otrzymanie najważniejszego wyróżnienia - statusu Złotego Partnera Produktu CDN XL (obecnego Comarch ERP XL). Unikalne i jedyne spośród wszystkich partnerów COMARCH odznaczenie jest pewnym wskaźnikiem naszych kompetencji w zakresie zrozumienia potrzeb Klientów i wysokiej skuteczności realizacji projektów informatycznych dla sektora ERP.

Rozwiązania Comarch »Mapa Partnerów Comarch »

Certyfikat ISO 9001:2015

Dążąc do osiągnięcia stałej satysfakcji Klienta i zapewnieniu najwyższej jakości świadczonych usług posiadamy Certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie usługi szkoleniowej w środowisku IT oraz akredytację PCA.

Specjaliści od Microsoft

Jako jedni z nielicznych ściśle współpracujemy z firmą Microsoft nie tylko w dziedzinie sprzedaży, ale także produkcji nowoczesnego oprogramowania dbając o jakość naszych aplikacji i ich zgodność z najnowszymi systemami Windows. Wykorzystujemy najnowsze środowiska programistyczne oraz trendy w tworzeniu rozwiązań IT.

Dział rozwoju Oprogramowania

Przykładamy dużą wagę do jakości naszego oprogramowania, tworząc aplikacje nowoczesne i zgodne z obowiązującymi trendami i przepisami.

Posiadamy wielu specjalistów wysokiej klasy obejmujących obszary ERP, MRP, MSP ściśle współpracujących z działem rozwoju aplikacji biznesowych.

Zobacz technologie »

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »