Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Sklep B2B dla Comarch ERP
Poznaj sklep internetowy
Idealnie dopasowany do Twojego ERP
Profisoft - partner comarch, integrator comarch ERP
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Comarch ERP OCR
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Pracownicze plany kapitałowe
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
praca w profisoft
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
 
 
 

Kompetencje


Jesteśmy odpowiedzialni za poprawne funkcjonowanie firm, doradztwo w zakresie doboru oprogramowania, dlatego podnosimy wciąż swoje kwalifikacje w centrach szkoleniowych Comarch. Dbamy o wysoki poziom naszych usług z zakresu rozwiązań Comarch, wdrażamy innowacyjne technologie tylko z pomocą najnowszych narzędzi IT integrując systemy ERP, MRP oraz MSP.

Złoty Partner Comarch

Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie oprogramowania Comarch, znajomości procesów biznesowych oraz wkładu w rozwój produktu było otrzymanie najważniejszego wyróżnienia - statusu Złotego Partnera Produktu CDN XL (obecnego Comarch ERP XL). Unikalne i jedyne spośród wszystkich partnerów COMARCH odznaczenie jest pewnym wskaźnikiem naszych kompetencji w zakresie zrozumienia potrzeb Klientów i wysokiej skuteczności realizacji projektów informatycznych dla sektora ERP.

Rozwiązania Comarch »Mapa Partnerów Comarch »

Certyfikat ISO 9001:2015

Dążąc do osiągnięcia stałej satysfakcji Klienta i zapewnieniu najwyższej jakości świadczonych usług posiadamy Certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie usługi szkoleniowej w środowisku IT oraz akredytację PCA.

Specjaliści od Microsoft

Jako jedni z nielicznych ściśle współpracujemy z firmą Microsoft nie tylko w dziedzinie sprzedaży, ale także produkcji nowoczesnego oprogramowania dbając o jakość naszych aplikacji i ich zgodność z najnowszymi systemami Windows. Wykorzystujemy najnowsze środowiska programistyczne oraz trendy w tworzeniu rozwiązań IT.

Dział rozwoju Oprogramowania

Przykładamy dużą wagę do jakości naszego oprogramowania, tworząc aplikacje nowoczesne i zgodne z obowiązującymi trendami i przepisami.

Posiadamy wielu specjalistów wysokiej klasy obejmujących obszary ERP, MRP, MSP ściśle współpracujących z działem rozwoju aplikacji biznesowych.

Zobacz technologie »