Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Sklep B2B dla Comarch ERP
Poznaj sklep internetowy
Idealnie dopasowany do Twojego ERP
Profisoft - partner comarch, integrator comarch ERP
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Comarch ERP OCR
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Pracownicze plany kapitałowe
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
praca w profisoft
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
 
 
 

Partner Comarch Poznań


Pracujemy z liderami rynku

Nieprzerwanie od początku umowy partnerskiej pomiędzy Profisoft a firmą CDN (Obecnie COMARCH) uzyskujemy jedne z najlepszych wyników potwierdzonych tytułem "ZŁOTY PARTNER COMARCH". Jako jedyni zostaliśmy nagrodzeni tytułem "ZŁOTY PARTNER CDN XL" za wkład w rozwój tego produktu.

Główni partnerzy biznesowi

Współpracujemy z producentami sprzętu komputerowego najwyższej klasy, starannie dobieraliśmy naszych partnerów oferując najlepiej zintegrowane rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb Klienta.

COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAVeeam Acronis

Działająca od 1990 roku poznańska firma PROFISOFT to jeden z pierwszych a obecnie największych i stale najprężniej rozwijających się naszych partnerów handlowych. W ciągu aktywnie rozwijającej się współpracy PROFISOFT okazał się pełną twórczych pomysłów firmą w rozwoju nowoczesnych projektów informatycznych oraz czołowym partnerem TOP-20 Business Partner.

Firma przez cały czas dba o to, aby klienci mieli dostęp do szerokiej i sprawdzonej gamy produktów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Dużą uwagę przykłada do stałego podnoszenia kwalifikacji personelu oraz efektywnej organizacji struktury wewnętrznej, co korzystnie wpływa na zewnętrzny wizerunek firmy. Dzięki uznaniu Klientów firmy oraz dzięki swoim kompetencjom i zaangażowaniu PROFISOFT uzyskuje wysokie wyniki, które znajdują nasze uznanie.


List referencyjny od firmy CDN (Dzisiejszy COMARCH)

Złoty Partner Comarch

Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie oprogramowania Comarch, znajomości procesów biznesowych oraz wkładu w rozwój produktu było otrzymanie najważniejszego wyróżnienia - statusu Złotego Partnera Produktu CDN XL (obecnego Comarch ERP XL). Unikalne i jedyne spośród wszystkich partnerów COMARCH odznaczenie jest pewnym wskaźnikiem naszych kompetencji w zakresie zrozumienia potrzeb Klientów i wysokiej skuteczności realizacji projektów informatycznych dla sektora ERP.

Rozwiązania Comarch »Mapa Partnerów Comarch »