Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Split Payment - mechanizm podzielonej płatności

Bądź gotowy do zmian!
Zaczynamy 1 lipca 2018 roku

Dowiedz się więcej

Konsultant Comarch ERP OPTIMA - Praca Poznań

Pracuj w Profisoft

Dostarczamy rozwiązania IT od 1990 roku. Jesteśmy jednym z najstarszych i największych Partnerów Comarch. Posiadamy certyfikowanych Konsultantów a dzięki swoim autorskim rozwiązaniom skutecznie wdrażamy systemy ERP w całej Polsce.

Zależy nam, żeby poza merytoryczną wartością kandydata, posiadał cechy pozwalające na łatwą integrację. Spędzamy ze sobą po 8 godzin dziennie, dlatego dbamy byś czuł się jak w domu.

Oferujemy (3 000 PLN- 4 500 PLN i więcej) w oparciu o UoP

  • Pracę w Stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 1990 roku
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę i możliwość Awansu
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia
  • Udział w konferencjach, szkoleniach branżowych
  • Wsparcie doświadczonego zespołu ERP
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie wdrożeń systemu Comarch ERP OPTIMA (głównie logistyka, CRM)
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu funkcjonalności oprogramowania
  • Opieka nad eksploatacją systemów u Klientów
  • Zdalne wsparcie Klientów

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analityczne i wiedza na temat podstawowych procesów biznesowych w firmie
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej i czasu
  • Znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości, finansów, logistyki

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowany profil ekonomiczny, logistyczny lub informatyczny)
  • Znajomość zagadnień z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem (sprzedaż, magazynowanie)
  • Znajomość systemu Comarch ERP OPTIMA lub innego systemu klasy MSP (Symfonia, Enova, itp..)

Dlaczego warto?

  • Jesteśmy Stabilni- nieprzerwanie od 1990 roku jesteśmy liderem na swoim rynku. Wielu naszych pracowników jest z nami już ponad 15 lat.
  • Rozwijamy się- tworzymy nowe technologie, powstają nowe działy, nasza ekipa cały czas się poszerza a wraz z nią nowe możliwości
  • Dajemy Szansę- doceniamy rozwój i zaangażowanie, od Ciebie zależy jak wysoko możesz awansować
  • Szanujemy ludzi- nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu potrafimy w trudnych sytuacjach dostosować się do Ciebie
  • Lubimy się- przede wszystkim dbamy o dobrą atmosferę

Kontakt

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@profisoft.pl wraz z oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Profisoft ul. Floksowa 44, 60-175 Poznań (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.