Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
1 Terabajt w Chmurze dla Twojego Biznesu za Darmo
Automatyczny Backup Danych
Promocja ważna do 31.12.2019
Promocja dla Nowych Klientów, którzy kupili dowolny System Comarch
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
Nowy Obowiązek Prawny
Przygotuj Firmę na Split Payment
Listopad 2019
Oprogramowanie Zawsze zgodne z Obowiązującymi Przepisami
Certyfikowane Centrum Szkoleniowe
Skorzystaj z Dofinansowania na
Szkolenia Comarch ERP Altum, XL, Optima
Dowiedz się jak pozyskać fundusze na Rozwój Twojej Firmy

Wdrożeniowiec Comarch ERP ds. Księgowości - Praca Poznań

Pracuj w Profisoft Poznań

Dostarczamy rozwiązania IT od 1990 roku. Jesteśmy jednym z najstarszych i największych Partnerów Comarch. Posiadamy certyfikowanych Konsultantów a dzięki swoim autorskim rozwiązaniom skutecznie wdrażamy systemy ERP w całej Polsce.

Zależy nam, żeby poza merytoryczną wartością kandydata, posiadał cechy pozwalające na łatwą integrację. Spędzamy ze sobą po 8 godzin dziennie, dlatego dbamy byś czuł się jak w domu.

Jeśli masz, doświadczenie w KSIĘGOWOŚCI lub obszarze kadrowo-płacowym, masz zacięcie techniczne i zastanawiasz się nad rozwijaniem swojej kariery w branży IT- APLIKUJ

Oferujemy (4 500 PLN- 6 000 PLN i więcej) w oparciu o UoP

  • Pracę w Stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 1990 roku
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę i możliwość Awansu
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia
  • Udział w konferencjach, szkoleniach branżowych
  • Wsparcie doświadczonego zespołu ERP
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych
  • Pracę w biurze w Poznaniu i u Klientów

Zakres obowiązków

  • Udział w ciekawych projektach wdrożeniowych Średnich i Dużych Firm
  • Sporządzanie analiz przedwdrożeniowych systemu ERP
  • Instalacja i konfiguracja systemów ERP (moduł księgowy/ kadrowo-płacowy)
  • Analiza procesów biznesowych i projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta
  • Konfigurowanie, modyfikacja ustawień funkcjonalności systemu pod kątem potrzeb Klienta
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu funkcjonalności Oprogramowania
  • Opieka nad eksploatacją systemów u Klienta
  • Współpraca z zespołami z innych działów wdrożeniowych oraz programistycznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość i pokrewne)
  • Znajomość zagadnień księgowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analityczne
  • Dobra organizacja czasu i pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość jednego z systemów Comarch ERP (Comarch ERP Optima, Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Dlaczego warto?

  • Jesteśmy Stabilni- nieprzerwanie od 1990 roku jesteśmy liderem na swoim rynku. Wielu naszych pracowników jest z nami już ponad 15 lat.
  • Rozwijamy się- tworzymy nowe technologie, powstają nowe działy, nasza ekipa cały czas się poszerza a wraz z nią nowe możliwości
  • Dajemy Szansę- doceniamy rozwój i zaangażowanie, od Ciebie zależy jak wysoko możesz awansować
  • Szanujemy ludzi- nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu potrafimy w trudnych sytuacjach dostosować się do Ciebie
  • Lubimy się- przede wszystkim dbamy o dobrą atmosferę

Kontakt

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@profisoft.pl wraz z oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Profisoft ul. Floksowa 44, 60-175 Poznań (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.