Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


DANMARK Sp. z o.o.

System Comarch Optima


Od 2005 roku współpracujemy z Centrum Oprogramowania PROFISOFT z Poznania i wdrożyliśmy oprogramowanie firmy Comarch S.A. z Krakowa. Rozpatrywaliśmy oferty wielu firm. Elementami decydującymi o wdrożeniu systemu CDN Optima była renoma producenta - firmy Comarch S.A. , elastyczność i łatwość dostosowania systemu do specyfiki naszej branży oraz potencjalne możliwości jego rozwoju. Duże znaczenie miał również profesjonalizm i zaangażowanie autoryzowanego Partnera rmy Comarch - Centrum Oprogramowania PROFISOFT. Program CDN Optima jest stabilny, przyjazny w obsłudze, charakteryzuje się wysoką wartością merytoryczną, funkcjonalnością i łatwością obsługi. Umożliwia natychmiastowy dostęp do danych, poprawia przejrzystość dokumentacji w firmie i skraca czas potrzebny na jej przeglądanie oraz wyszukiwanie.

Wprowadza automatyzację procesów księgowych. Usprawnia sporządzanie sprawozdawczości finansowej oraz tworzenie analiz i raportów, których wyniki można eksportować do zewnętrznych aplikacji. Między innymi program współdziała z pakietem Microsoft Office co zmniejsza pracochłonność. Za dodatkową zaletę systemu uznajemy to, że jest całkowicie polskim produktem i korzysta z nowoczesnej technologii Microsoft SQL Server 2000, która zapewnia bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych.

Mamy bardzo pozytywną opinię o partnerze wdrożeniowym z Poznania, firmie PROFISOFT. Jesteśmy zadowoleni z programu i kompetencji oraz zaangażowania pracowników Profisoft-u. Dzięki ich pracy program jest dostosowany do naszych potrzeb, a ich wiedza, rzetelność i pomysłowość umożliwiła szybkie wdrożenie nowego programu i przeszkolenie pracowników. Listem tym potwierdzamy, że firmy Comarch i Profisoft są cennymi i godnymi zaufania partnerami naszego przedsiębiorstwa.

Prezes Zarządu

Marek Nowak


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »