Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Kancelaria Biegłych Rewidentów

System Comarch Optima


Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. oferuje od kilkunastu lat szeroki wachlarz usług w zakresie: Badania sprawozdań finansowych, Przeglądów raportów finansowych, Usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, Diagnozowania kondycji finansowej podmiotów, Ekspertyz ekonomiczno - finansowych, Doradztwa ekonomiczno - finansowego. Posiadamy również bogate doświadczenie w opracowaniu ekspertyz dotyczących: Oceny systemu rachunkowości, Oceny systemu kontroli wewnętrznej, Prawidłowości przebiegu i rozliczania inwentaryzacji, Wyceny przedsiębiorstw. Proponujemy także diagnozowanie kondycji finansowej firm. Atutem naszej Kancelarii jest bogata wiedza i doświadczenie zawodowe jej właścicieli oraz rzetelność i terminowość realizowanych usług. Chcąc utrzymać jak najbardziej konkurencyjny poziom świadczonych usług oraz usprawnić pracę wewnątrz biura poprzez automatyzację powtarzalnych seryjnych czynności zdecydowaliśmy się na wymianę oprogramowania z dosowego na rozwiązanie windowsowe firmy Comarch - OPT!MA Płace i Kadry. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego bogatej funkcjonalności oraz nowych możliwości. Zauważamy ogromną różnicę po przejściu na nowoczesny system i już planujemy migrację w zakresie programów księgowych.

Wsparcia w czasie wdrożenia udzielił nam nasz wieloletni już Partner w sprawach programów do zarządzania - firma PROFISOFT. Cały proces przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Szczerze polecamy system Comarch OPT!MA, jak również kompetentny i zawsze życzliwy zespół firmy Profisoft.

Dyrektor Ekonomiczny

Marek Kubacki


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »