Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


KOMSTER Sp. z o.o.

System Comarch Optima


Firma KOMSTER Sp. z o.o. powstała 19 kwietnia 2001 na bazie spółki cywilnej, działającej pod nazwą KOMSTER nieprzerwanie od roku 1996, a założonej przez obecnych udziałowców Spółki. Firma KOMSTER opracowuje i wdraża systemu automatyki przemysłowej głównie w oparciu o systemy sterowania firmy GE Fanuc. W swoim dorobku firma KOMSTER posiada kilkanaście wdrożeń systemów regulacji i monitoringu parametrów pracy węzłów cieplnych, stacji uzdatniania wody, systemów wentylacji i ogrzewania pomieszczeń. Wraz z rozwojem firmy ujawniła się potrzeba skorzystania z narzędzia, które pozwoliłoby na nieskomplikowane, spójne, dokładne i zgodne ze zmieniającymi się przepisami prawa, prowadzenie firmy. Wzrost firmy wiązał się ze zwiększoną liczbą kontrahentów, a przez to także z zatrudnieniem nowych pracowników, większą ilością dokumentów, etc.

Zdecydowaliśmy się wówczas na współpracę z firmą Centrum Oprogramowania PROFISOFT z Poznania oraz na wdrożenie zintegrowanego systemu, jakim jest CDN 0PT!MA - programu o modułowej budowie pozwalającego na jego swobodną rozbudowę w miarę rosnących potrzeb firmy. Programu o dużych możliwościach konfiguracyjnych, zgodnego z przepisami prawa polskiego i unijnego, umożliwiającego wymianę danych z programami zewnętrznymi, a przede wszystkim programu stabilnego.

Z pełną odpowiedzialnością udzielamy referencji programowi CDN OPT!MA i polecamy zarówno program, jak i Partnera COMARCH Centrum Oprogramowania PROFISOFT firmom poszukującym systemu, który usprawni ich pracę oraz przyniesie wymierne korzyści.

Prezes Zarządu

Wiesław Michalik


Wykorzystane oprogramowanie

 ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »