Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Mabor

System Comarch Optima


Od miesiąca marca 2005 roku nasza firma pracuje na oprogramowaniu CDN OPTIMA firmy COMARCH. Wykorzystujemy w praktyce następujące moduły programu: HANDEL, DETAL, KASA BANK, KSIĘGA HANDLOWA, KADRY I PŁACE.

Wymieniony program oceniamy bardzo dobrze. Zmiana oprogramowania w naszej firmie na zintegrowany, nowoczesny program CDN OPTIMA wprowadziła w naszym przedsiębiorstwie nową jakość i pozwoliła na lepszy dopływ informacji dla kierownictwa naszej firmy. Z pracy na tym oprogramowaniu jesteśmy bardzo zadowoleni.

Naszym opiekunem od strony informatycznej jest firma PROFISOFT CENTRUM OPROGRAMOWANIA UL. FLOKSOWA 44 POZNAŃ. Współpraca z wymienioną firmą układa się bardzo dobrze. W każdej chwili możemy liczyć na fachową i rzetelną pomoc. Oprogramowanie CDN OPTIMA jak i firmę PROFISOFT możemy każdemu polecić.

Właściciel

Roman Machowski


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »