Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Martom Spółka Jawna

System Comarch CDN XL


Firma MARTOM jest uznanym producentem okien, drzwi wejściowych oraz balkonowych, witryn i ścianek działowych z PCV i aluminium. W ofercie znajdują się, więc najrozmaitsze materiały, które pozwolą na zaspokojenie potrzeb w dziedzinie stolarki PCV oraz aluminium. Firma cały czas się rozwija, rośnie, więc zapotrzebowanie na profesjonalne oprogramowanie, które wspomogłoby procesy zarządzania firmą. Takie rozwiązanie - w postaci systemu CDN-XL - zostało zaproponowane przez firmę PROFISOFT. W realizacji wprowadzenia w/w systemu firma PROFISOFT wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem. Zadanie zostało wykonane w zadawalającym stopniu.

Wysoko cenimy umiejętności, wiedzę oraz profesjonalizm działania firmy PROFISOFT. Rekomendujemy usługi firmy PROFISOFT, jako godne polecenia i zaufania.

Właściciel

Tomasz Granops


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »