Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


MPT "PIK" Spółka Jawna

System Comarch CDN XL


MPT "PIK" spółka jawna z we Wrześni to jeden z największych dystrybutorów słodyczy. Na rynku działamy od 1991 roku. Swoją aktywność rozwijamy głównie w Wielkopolsce, choć naszymi klientami są firmy z lej Polski. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu, zatrudnieniu możemy pochwalić się dobrą pozycją na rynku, tysiącami zawartych transakcji. a przede wszystkim wzrastającą liczbą zadowolonych klientów, którzy często powracają I ponownie korzystają z naszych usług. Od kilku lat jesteśmy jednym z 7 prężnie działających oddziałów Grupy MPT CENTRUM Spółka z o.o., która należy do ścisłej trójki najlepszych dystrybutorów słodyczy, kaw i herbat w kraju, a obszarem dystrybucji obejmuje 40% powierzchni Polski. Działalność oddziałów rozpoczęła się równocześnie z wprowadzeniem gospodarki wolnorynkowej w Polsce. O sobie możemy powiedzieć, że to właśnie m.in. nasza firma współtworzyła dzisiejsze oblicze handlu w kraju. Zasługi GRUPY zostały dostrzeżone przez Ministerstwo Gospodarki - stawiając nas za wzór działalności w oparciu o własny kapitał i wypracowane metody działania.

Dynamiczny rozwój firmy PIK domagał się zastosowania nowoczesnego, zintegrowanego systemu stanowiącego wsparcie w obszarze zarządzania stale zmieniającymi się strukturami firmy. Ostateczną decyzję o wyborze systemu CDN-XL podjęto we wrześniu 1998 roku. Podstawowa funkcjonalność została uruchomiona z początkiem 1999r. Byliśmy jednym z pierwszych użytkowników tego nowo powstałego systemu, ale wybraliśmy do przeprowadzenia wdrożenia silny i ambitny zespól posiadający już kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu takich projektów. Wybór okazał się dobrą i długofalową inwestycja, która stale procentuje.

Zastosowanie bezpiecznej platformy Microsoft SQL Server 2000 stwarza nam nieograniczone możliwości wdrażania nowatorskich rozwiązań. W chwili obecnej praca z CDN-XL w pełni spełnia nasze oczekiwania, system jest niezwykle elastyczny a wszelkie nasze sugestie znajdują oddźwięk w działaniu zespołu wdrożeniowego. Przejrzystość uzyskiwanych w XL-u raportów wykonanymi zgodnie z naszymi potrzebami daje gwarancję obiektywnej oceny naszej działalności na rynku branży spożywczej.

Liczmy, że realizacja kolejnych celów współpracy z firmą PROFISOFT przyniesie obu stronom dalsze satysfakcjonujące wyniki w działaniu.

Analityk - Informatyk

Dariusz Staniszewski


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »