Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


NUTRIMIX Polska

System Comarch CDN XL


Firma NUTRIMIX POLSKA jest jednym z czołowych dystrybutorów dodatków do pasz dla zwierząt hodowlanych, jak również dodatków dla przemysłu spożywczego. Polem działania naszej firmy jest nie tylko rynek krajowy, ale także zagraniczny. Firma NUTRIMIX POLSKA poszukiwała nowoczesnego rozwiązania, wspomagającego zarządzanie firmą i które jednocześnie byłoby dostosowane do profilu oraz działalności naszej firmy. Po zapoznaniu się z profesjonalnie przygotowaną przez firmę PROFISOFT ofertą podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu klasy ERP, jakim jest CDN XL.

Główną zaletą oprogramowania CDN XL Jest jego elastyczność, która pozwoliła na bezproblemowe dostosowanie tego systemu do potrzeb naszej firmy. Poza tym oprogramowanie CDN XL jest funkcjonalne, ze względu na swoją modułową budowę. Kolejną cechą wyróżniającą ten system spośród innych jest prosty Interfejs, którego opanowanie przez naszych pracowników nie sprawiło najmniejszych problemów. Poza tym jest systemem przyjaznym w obsłudze, z którego korzysta się bez konieczności gruntowego przeszkolenia. Kolejną cechą przemawiającą na korzyść systemu CDN XL jest bieżąca aktualizacja, która jest bardzo istotna ze względu na ciągle zmieniające się przepisy prawne. Ponieważ system jest zintegrowany, wszelkie dane zostają wprowadzone tylko raz i są dostępne we wszystkich modułach. Ta cecha pozwala zaoszczędzić czas. Podjęcfe współpracy z firmą PROFISOFT jest kolejną dobrze podjętą decyzją, która nadal procentuje.

Przygotowanie merytoryczne i techniczne pracowników PROFISOFT-u, ale przede wszystkim doświadczenie na rynku informatycznym pozwoliło na przeprowadzenie bezproblemowego wdrożenia systemu CDN XL. Kooperacja z firnią PROFISOFT pozwala na coraz lepsze wykorzystanie możliwości, które daje system CDN-XL. Firma NUTRIMIX POLSKA udziela pełnej rekomendacji zarówno dla systemu CDN-XL, jak również dla firmy PROFISOFT, jako solidnego partnera wdrażającego to oprogramowanie.

Prezes

Michał Serwański


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »