Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


SKOK

System Comarch Optima


Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego powstała 11 lat temu we Wrześni. Początkowo skupiała ok. 30 członków, dziś jest ich ponad 23 tysiące w dwudziestu trzech oddziałach w całej Wielkopolsce i nie tylko. Kasa, podobnie jak banki, przyjmuje depozyty terminowe, oferuje konta osobiste oraz udziela pożyczek gotówkowych. Jej działalność opiera się jednak na innych zasadach niż banków komercyjnych. Kasa nie jest nastawiona na osiąganie zysku, jest organizacją NON PROFIT opartą na zasadzie samopomocy finansowej członków. Kasa im. St. Kard. Wyszyńskiego zyskuje sobie uznanie członków i sympatyków nie tylko dzięki korzystnej ofercie, dobrej obsłudze w oddziałach, ale również, a może przede wszystkim dzięki przywiązaniu do wartości, których uosobieniem jest Patron Kasy Prymas Tysiąclecia Stefan Kardynał Wyszyński.

Wraz z rosnącym zatrudnieniem osób, poszukiwaliśmy odpowiedniego dla naszych potrzeb oprogramowania płacowo-kadrowego. Wówczas program Płace i Kadry w wersji dos'owej posiadał rozwiązania funkcjonalne, zgodne z naszymi wymaganiami. Po kilku latach zmiany technologiczne i rozwój systemów wspomagających zarządzanie skłoniły nas do migracji na CDN OPTIMA. Ostateczna prezentacja i rozmowa nt. przeniesienia danych z konsultantem firmy PROFISOFT przekonała nas do słuszności wyboru. Sam proces wdrożenia przebiegł bardzo sprawnie, a po kilku miesiącach użytkowania stwierdzamy, że program zdaje egzamin.

Z całą odpowiedzialnością udzielamy rekomendacji dla oprogramowania CDN OPTIMA, jak również polecamy kontakt z partnerem o właściwych kompetencjach i podejściu do klienta jakim jest firma PROFISOFT.

Prezes Zarządzu

Marek Rosiński


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »