Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Agencja Finansowo-Prawna TAI Sp. z o.o.

System Comarch Optima


Agencja Finansowo-Prawna TAI Sp. z o.o.świadczy usługi księgowe, prowadzi księgi podatkowe i handlowe, sporządza deklaracje podatkowe, rozliczenia roczne, umowy spółek, rozliczeniapracownicze, opracowuje analizy ekonomiczne, wnioski kredytowe.

Obecnie korzystamy z następujących modułów wchodzących w skład CDN OPTIMA: Księga Handlowa, Środki Trwałe i Biuro Rachunkowe. Oprogramowanie CDN OPTIMA otworzyło nam nowe możliwości w zakresie zarządzania i kontroli oraz zautomatyzowało wiele wykonywanych dotąd ręcznie prac. System oferuje bogatą funkcjonalność i łatwy, intuicyjny sposób obsługi.

Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenie w pracy z programem CDN OPTIMA oraz we współpracy z firmą PROFISOFT, z przyjemnością rekomendujemy program i Partnera wszystkim zainteresowanym.

Prokurent

Andrzej Tischler


Wykorzystane oprogramowanie

 ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »