Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Telco Poland

System Comarch CDN XL


Telco jest duńską firmą założoną w 1975 roku, zajmującą się projektowaniem oraz produkcją czujników indukcyjnych oraz optycznych tak mocnych, aby wytrzymać prace w najbardziej surowych i agresywnych aplikacjach. Specjalizujemy się w produkcji barier fotooptycznych odpornych na czynniki zewnętrzne takie jak woda, brud, pył, smary, oleje mogące pracować w środowisku dużego zapylenia.

Jesteśmy dostawcą naszych produktów dla przemysłu i działów utrzymania ruchu, serwisów myjni samochodowych, wind, bram przemysłowych oraz jako zabezpieczenia drzwi w branży transportowej. Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn, na którym dostępne są takie produkty, jak: czujniki odbiciowe, refleksyjne, bariery świetlne. światłowody, wzmacniacze, czujniki szczelinowe, ramkowe, laserowe, czujniki koloru, kontrastu, materiałów przeźroczystych, indukcyjne, pojemnościowe, ultradźwiękowe, i wiele innych.

Rosnące wymagania firmy w stosunku do możliwości, jakie zapewniało dos'owe oprogramowanie, konieczność utrzymywania jak najlepszej komunikacji i bezpieczeństwa przekazywania niezbędnych danych do Centrali Telco oraz nieodzowność korzystania z narzędzi, które są w stanie zagwarantować międzynarodowe standardy, innowacyjność, i stały rozwój, wpłynęły na potrzebę zmiany oprogramowania i środowiska pracy.

Decyzję o wdrożeniu zintegrowanego rozwiązania firmy COMARCH podjęto w 2004 roku. Wykorzystywane są następujące moduły systemu Comarch CDN XL: Sprzedaż, Zamówienia, Import, Administrator. Nowoczesne oprogramowanie pomogło nam usystematyzować cały obieg dokumentów wewnątrz firmy i zewnętrzny z Grupą Telco. Od nowa zorganizowano zarządzanie stanami magazynowymi, rozbudowano też politykę cenową. Odpowiednio do potrzeb zmodyfikowane zostały niektóre standardowe wydruki.

Wdrożenie z sukcesem przeprowadziła firma PROFISOFT. Poza dostarczeniem samych licencji Comarch CDN XL pracownicy tej firmy zainstalowali optymalny do potrzeb Telco sprzęt komputerowy oraz wykonali infrastrukturę sieciową. Współpraca jest nadal kontynuowana, korzystamy ze wsparcia merytorycznego konsultantów, jak również pomocy technicznej. System COMARCH CDN XL jest niezwykle elastycznym produktem, należy tylko umiejętnie korzystać z jego szerokich możliwości oraz pomocy ze strony mądrego Partnera.

Robert Banasik


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »