Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Telesoft Sp. o.o.

System Comarch Optima


Firma TELESOFT działa w branży teleinformatycznej. Oferujemy usługi opracowania projektu docelowej infrastruktury IT w firmach, dostarczamy sprzęt, oprogramowanie i usługi telekomunikacyjne oraz usługi w zakresie instalacji i administracji infrastrukturą sieciową, serwerami, stacjami roboczymi oraz oprogramowaniem.

Rosnąca ilość klientów a tym samym dokumentacji w firmie była główną podstawą do zakupu oprogramowania. Zaczęliśmy poszukiwać odpowiedniego rozwiązania. PROFISOFT - Partner Comarch, polecił nam zintegrowany system CDN OPTIMA. Jego modułowa budowa i elastyczność pozwalały dobierać funkcjonalność właściwie do naszych potrzeb. Zainteresowały nas oferowane możliwości i w 2004 r. zakupiliśmy pakiet CDN OPTIMA FIRMA, który składał się z modułów: Handel, Kasa/Bank, Detal, Analizy, a następnie rozbudowaliśmy go o kolejne licencje Handlu oraz funkcjonalność CRM oraz Kadry i Płace.

Integracja modułów umożliwia wszystkim użytkownikom dostęp i korzystanie z jednej bazy danych, co eliminuje ponowne wprowadzanie tych samych informacji i zwiększa efektywność pracy. Mamy możliwość wykonywania bieżących analiz oraz śledzenia płynności finansowej firmy. Jesteśmy przekonani, że korzyści wynikające z wdrożenia CDN OPTIMA również pozytywnie wpłynęły na jakość obsługi naszych klientów. Także dla użytkownika systemu jego interfejs jest bardzo intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

Jesteśmy w pełni zadowoleni z wybranego rozwiązania Comarch oraz trwające współpracy z PROFISOFT, podczas której zawsze mogliśmy liczyć na wysokiej jakości wsparcie.

Właściciel

Tomasz Chorabik


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »