Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


TelfWojt

System Comarch Optima


Firma TELFWOJT świadczy usługi w dziedzinie projektowania, kierowania robotami w zakresie linii telekomunikacyjnych, instalacji i urządzeń liniowych, urządzeń alarmowych, p.poż, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, sieci strukturalnych, ale także w dziedzinie wykonywania, kierowania i nadzorowania robót ogólnobudowlanych, konstrukcyjnych oraz brukarskich. Początkowo pracowaliśmy na systemie CDN KLASYKA. Natomiast w chwili obecnej jesteśmy użytkownikami programu CDN OPTIMA - moduł Kadry i Płace. Głównym wyznacznikiem, który skłonił nas do zakupienia tego nowoczesnego rozwiązania jest szeroki zakres funkcji i możliwości jakie oferuje.

CDN OPTIMA jest programem elastycznym, który z łatwością został dostosowany do naszych wymagań i potrzeb. Poza tym nieskomplikowana, intuicyjna struktura pozwala na jego szybkie opanowanie. Ważną zaletą systemu CDN OPTIMA jest jego bieżąca aktualizacja na tle ciągle zmieniających się przepisów prawnych. Firma PROFISOFT, jako Partner wdrażający, doskonale wywiązał się z zadania. Doświadczenie pracowników PROFISOFT pozwoliło na bezproblemową migrację z dos'owego oprogramowania, a odpowiednia wiedza techniczna i merytoryczna na właściwą konfigurację i szybkie wdrożenie.

Jesteśmy zadowoleni z oprogramowania, jak również z opieki technicznej zapewnionej przez firmę PROFISOFT. W związku z tym, firma TELFWOJT udziela pełnej rekomendacji dla systemu CDN OPTIMA oraz firmy PROFISOFT, jako rzetelnego Partnera.

Właściciel

Wiesław Wojciech Januszkiewicz


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »