Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


TERMO-DEK Sp. J.

System Comarch Optima


TERMO-DEK powstał w 1986 roku w Poznaniu, jako Zakład Usług Dekarskich. Od 1993 roku specjalizujemy się W hydroizolacjach dla budownictwa w technologii pap termozgrzewalnych i samoprzylepnych. Obecnie oferujemy kompleksowe wykonanie hydroizolacji i termoizolacji dachów płaskich, tarasów, dachów zielonych oraz fundamentów. W ramach działalności handlowej oferujemy dostawy wszelkich materiałów w systemach hydroizolacji i termoizolacji dachów. Nasza firma jest otwarta na nowoczesne rozwiązania i takie staramy się promować w naszej branży na polskim rynku. Termo-Dek już od kilku lat jest użytkownikiem oprogramowania CDN, z początku była to CDN Klasyka a z momentem pojawienia się korzystnej oferty migracji na windows'owe rozwiązanie - COMARCH OPT!MA. Jedną z najważniejszych zalet nowego systemu jest jego bogata funkcjonalność oraz elastyczność. Nowoczesny system zapewnia nam większe możliwości i potencjał dla dalszego rozwoju. Kompetentnego wsparcia w czasie wdrożenia udzielił nam doświadczony Partner Comarch - firma PROFISOFT. Oprogramowanie zostało w pełni dostosowane do naszych potrzeb, m.in. w kilka niestandardowych wydruków. Cały proces przebiegł sprawnie i bez komplikacji, co potwierdza wysoki poziom merytoryczny pracowników firmy PROFISOFT. Wybór zarówno systemu COMARCH OPT!MA, jak i firmy PROFISOFT jest jak najbardziej słuszny, dlatego udzielamy pełnej rekomendacji.

Dział Sprzedaży

Leszek Bartczak


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »