Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Andre Abrasive Articles

System Comarch CDN XL, Produkcja.net


Firma ANDRE ABRASIVE ARTICLES istnieje od 1987 roku. Jest producentem narzędzi ściernych. Działalność obejmuje projektowanie, produkcję, a następnie dostarczanie szeroko pojętego asortymentu narzędzi ściernych uniwersalnych, jak i specjalnych. System CDN-XL spełnił i nadal spełnia nasze oczekiwania wobec nowoczesnego, zintegrowanego oprogramowania, którego głównym zadaniem jest wspomaganie zarządzania firmą.

Przy podjęciu decyzji o wdrożeniu systemu CDN-XL nieocenionym wsparciem wykazała się firma PROFISOFT. Dla potrzeb firmy ANDRE ABRASIVE ARTICLES dostosowano - zaproponowany przez PROFISOFT - system informatyczny. Korzyści, jakie czerpie firma ANDRE ABRASIVE ARTICLES z możliwości pracy z oprogramowaniem CDN-XL są jak najbardziej wymierne. Funkcjonalność, otwartość, jak również elastyczność systemu stanowią wsparcie w obszarze zarządzania strukturami firmy.

Kolejnym argumentem, który przemawia za słusznością wyboru systemu CDN- XL jest jego zintegrowany charakter. Ponieważ dane wprowadzane zostają tylko raz, daje to możliwość zaoszczędzenia czasu. Poza tym jest to system przyjazny w obsłudze, z którego korzysta się bez konieczności gruntowego przeszkolenia. Jesteśmy firmą, której działalność nastawiona jest przede wszystkim na produkcję, dlatego zdecydowaliśmy się na zakupienie modułu PRODUKCJA.NET, napisanego przez programistów firmy PROFISOFT. Uważamy, że jest to idealne rozwiązanie dla profilu naszej firmy.

Dzięki pracownikom firmy PROFISOFT system CDN-XL został dostosowany do potrzeb naszej firmy, a wiedza i rzetelność umożliwiły szybkie wdrożenie oprogramowania. Nie zdarzyły się żadne problemy, które pojawiają się przy wdrażaniu systemu klasy ERP, co pozwala udzielić bezsprzecznej rekomendacji dla samego systemu CDN-XL oraz firmy PROFISOFT, jako firmie dokonującej wdrożenia.

Współpraca z firmą PROFISOFT pozwoliła i nadal pozwala na doskonałe wykorzystanie możliwości oprogramowania CDN-XL. Jesteśmy zadowoleni z podjętej z firmą PROFISOFT współpracy. Doceniamy profesjonalizm oraz duże zaangażowanie pracowników PROFISOFT-u, w postawione przez firmę ANDRE ABRASIVE ARTICLES cele i mamy nadzieję na kontynuację technicznego wsparcia ze strony Złotego Partnera firmy ComArch, czyli firmę PROFISOFT.

Dyrektor Finansowy

Maciej Milczarek


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.Najczęściej wybierany dedykowany moduł dla Comarch XL, wspierający zarządzanie procesem produkcyjnym i rozliczaniem kosztów produkcji w pełnym zakresie funkcjonalnym.Rozwiązanie B2B do sprzedaży online. System idealnie znajduje swoje rozwiązanie w automatyzacji zamówień pomiędzy dostawcą a kontrahentem.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »