Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Aramis Sp. z o.o.

System Comarch Optima


Aramis Sp. z o.o. powstała jesienią 2004 roku. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie udziałowców i kierownictwa Spółki w zakresie architektury i budownictwa, Aramis Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność w szeroko pojętej branży nieruchomości. Z uwagi na rozwój firmy, a tym samym zwiększenie ilości zleceń, postanowiliśmy zaopatrzyć się w oprogramowanie, które wspomagałoby codzienną pracę, a przede wszystkim umożliwiłoby zachowanie porządku w dokumentach firmy.

Od firmy Centrum Oprogramowania PROFISOFT otrzymaliśmy wersję testową CDN OPT!MA, która umożliwiła nam sprawdzenie funkcjonalności programu, głównie modułu Faktury. Okazało się, że jest on narzędziem o dużej funkcjonalności, a jednocześnie łatwym i przyjemnym w obsłudze, nieskomplikowanym.

Partner PROFISOFT pomógł nam w instalacji programu, jak również przygotował nas merytorycznie, dzięki czemu mogliśmy bez obaw rozpocząć pracę z CDN OPT!MA. Tym samym polecamy program CDN OPT!MA wszystkim firmom szukającym dobrego rozwiązania informatycznego oraz PROFISOFT, jako Partnera solidnego i rzetelnego.

Marta Ziętek


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »