Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Atatech

System Comarch Optima


Firma ATATECH działa w branży ciepłowniczej. Zajmujemy się doradztwem technicznym i sprzedażą urządzeń przemysłowych, w szczególności z racji naszych dotychczasowych doświadczeń w instalacjach wodnych, pary i kondensatu. Na życzenie Klienta wykonujemy ponadto projekty, kompletacje oraz montaż i uruchomienie zaprojektowanych układów. W związku z ciągłym rozwojem, firma postanowiła zaopatrzyć się w zintegrowany program, który pomógłby ułatwić i zautomatyzować pracę. Z tego względu wybór padł na CDN OPT!MA. Partner, firma Centrum Oprogramowania PROFISOFT, wdrożyła w naszej firmie pakiet START FIRMA (Kasa/Bank, Detal, Handel, Analizy). Możemy powiedzieć, że program charakteryzuje się łatwością i intuicyjnością obsługi, przy jednoczesnej bogatej funkcjonalności. Dane wprowadzane są tylko raz, a moduł Analizy pozwala na ich zebranie i prezentację w dowolnym przekroju, co znacznie ułatwia podejmowanie wielu decyzji.

Polecamy CDN OPT!MA wszystkim prężnie rozwijającym się firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jako narzędzie bardzo elastyczne, w prosty sposób dostosowujące się do indywidualnych wymagań firmy. Jednocześnie rekomendujemy firmę Centrum Oprogramowania PROFISOFT jako firmę, która sprawnie przeprowadziła wdrożenie i szkolenie pracowników oraz dobrze sprawuje opiekę serwisową nad naszą firmą.

Referent ds. Kadr i Płac

Julia Sikorska


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »