Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Axpol Trading

System Comarch CDN XL


Firma AXPOL Trading jest wiodącym dostawcą produktów promocyjnych dla agencji reklamowych w kraju oraz Europie Środkowej i Wschodniej. Zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną. Produkty jakie proponuje firma to min.: akcesoria do włosów, akcesoria kosmetyczne, sztuczna biżuteria, dodatki do ubrań, gry oraz zabawki, ale także artykuły papiernicze i biurowe.

System CDN-XL, który został zaproponowany przez firmę PROFISOFT jest doskonałym rozwiązaniem dla naszej firmy. Jakość tego oprogramowania jest bardzo wysoka, a jego przydatność została oceniona bardzo dobrze. Jest to system stabilny, przyjazny w obsłudze, ale przede wszystkim funkcjonalny. Poza tym jest to system elastyczny, pozwalający na idealne dopasowanie do potrzeb naszej firmy.

System CDN-XL jest znakomitym narzędziem do obrabiania dużej ilości i różnorodności informacji. Daje możliwość natychmiastowego dostępu do aktualnych danych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zarządzanie firmą jest usprawnione i pozwala bez zarzutu organizować pracę. Dzięki bezkonfliktowemu i sprawnym wdrożeniu tego systemu, w szybkim czasie firma uzyskała usprawnienie bezpieczeństwa danych, lepszą koordynację pracy działów w firmie, jak również kontrolę obiegu dokumentów i analizę kosztów.

Doświadczenie, które wynika z użytkowania oprogramowania CDN-XL pozwala z pełnym przekonaniem rekomendować ten
system, jak również firmę PROFISOFT, która przyczyniła się do nawiązania współpracy. Największymi atutami systemu są dogodna informacja o kliencie, pozwalająca na usprawnienie działań handlowych: dostęp do potrzebnych informacji o firmie, elastyczny proces sprzedaży i zarządzanie gospodarką magazynową. Równie istotna rolę jak system CDN-XL odegrało w naszym przypadku profesjonalne podejście integratora który dokonał wdrożenia CDN-XL Dzięki bogatemu doświadczeniu PROFISOFT uniknęliśmy typowych problemów związanych z procesem wdrożenia systemu ERP, został on dostosowany do naszych potrzeb szybko i sprawnie Zacieśnienie współpracy z PROFISOFT pozwoliło i pozwala do dziś lepiej wykorzystać możliwości systemu CDN-XL w naszej różnorodnej i dynamicznie rozwijającej się działalności handlowej.

Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL. Jesteśmy zadowoleni z użytkowania systemu CDN-Xl. gdyż widzimy wymierne korzyści, jakie uzyskała nasza firma.

Dyrektor Generalny

Krzysztof Wojtczak


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.Rozwiązanie B2B do sprzedaży online. System idealnie znajduje swoje rozwiązanie w automatyzacji zamówień pomiędzy dostawcą a kontrahentem.Profesjonalny darmowy Sklep internetowy w nowoczesnej technologii ASP.Net, współpracujący w wersji odpłatnej z systemami Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL, Comarch ERP OPTIMA.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »