Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Biuro Rachunkowe Barbara Kubacka

System Comarch Optima


Oferujemy profesjonalne usługi dla różnych podmiotów gospodarczych w zakresie obsługi podatkowo księgowej oraz kadrowo-płacowej. Możemy poszczycić się niewątpliwie bogatą wiedzą i doświadczeniem w tej branży. Staramy się łączyć tradycję z nowoczesnością, dlatego będąc biurem rachunkowym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem staramy się bardzo poważnie traktować zmieniające się wymagania i potrzeby klientów. Nie sztuką jest zdobyć nowego klienta, najtrudniej utrzymywać ten kontakt z satysfakcją dla obu stron. Dlatego wprowadzamy zmiany, modernizujemy swoją działalność, pokazujemy, że jesteśmy otwarci i elastyczni.

Rok 2010 rozpoczęliśmy od zmiany systemu płacowo-kadrowego na rozwiązanie windows'owe Comarch OPT!MA. Zauważamy bardzo korzystną zmianę w obsłudze spraw pracowniczych u naszych klientów i już planujemy następny etap migracji w programach księgowych, żeby w efekcie działać na jednym zintegrowanym systemie.

Od kilkunastu już lat współpracujemy w kwestii programów do zarządzana z Centrum Oprogramowania PROFISOFT, które również tym razem udzieliło nam fachowych wskazówek. Szczerze polecamy system Comarch OPT!MA, jak również profesjonalny zespól PROFISOFT.

Właściciel

Barbara Kubacka


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »