Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Biuro Rachunkowe Teresa Janicka-Borkowska

System Comarch Optima


Biuro Rachunkowe Teresa Janicka-Borkowska zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą w zakresie rachunkowości i podatków. Zakres świadczonych usług obejmuje m.in. sporządzanie sprawozdań finansowych na podstawie księga przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów ewidencji VAT informacja podatkowa, amortyzacja, sprawy kadrowo-płacowe.

Jak w każdej firmie, pożądanymi cechami funkcjonującego systemu są przede wszystkim niezawodność, spójność, zgodność z przepisami prawa oraz aktualizowanie go na bieżąco wraz ze zmieniającymi się przepisami. Są to cechy, które właśnie program CDN OPT!MA posiada. Ponadto bogata funkcjonalność programu, przy jednoczesnej jego prostej, intuicyjnej obsłudze pomaga w zapewnieniu wysokiej jakości świadczonych usług.

Tym samym na podstawie dotychczasowych doświadczeń, udzielamy referencji programowi CDN OPT!MA oraz firmie Centrum Oprogramowania PROFISOFT.

Właciciel

Teresa Janicka-Borkowska


Wykorzystane oprogramowanie

 ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »