Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

System Comarch Optima


Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o. kontynuuje pięcioletnią działalność Regionalnego Ośrodka Szkoleniowego Banków Spółdzielczych oraz Biura Wydawniczego, które działały jako komórki organizacyjne Gospodarczego Banku Wielkopolski SA w Poznaniu. Szeroki zakres ich działalności (m. in. Przeszkolonych zostało ok.11.000 pracowników banków spółdzielczych i wydano ok. 80 pozycji wydawniczych) oraz wysoki profesjonalizm świadczonych usług zdecydował, że w 1998 roku Gospodarczy Bank Wielkopolski SA postanowił wydzielić ten zakres działalności w samodzielny podmiot gospodarczy. BODiE od kilku lat jest użytkownikiem oprogramowania CDN, z początku była to CDN Klasyka a z momentem pojawienia się korzystnej oferty migracji na windowsowe rozwiązanie firmy Comarch - CDN OPT!MA.

Wyznacznikiem, który zadecydował o wdrożeniu oprogramowania CDN OPT!MA jest przede wszystkim jego zintegrowany charakter. Właśnie poprzez powiązanie ze sobą różnych modułów, dane wprowadzane są jeden raz, co wiąże się z oszczędnością czasu. Jedną z najważniejszych zalet systemu CDN OPT!MA jest jego funkcjonalność oraz elastyczność. Obie powyższe zalety usprawniły zarządzanie naszą firmą. Kompetentnego wsparcia w czasie wdrożenia udzielił nam doświadczony Partner Comarch - firma PROFISOFT. Oprogramowanie zostało w pełni dostosowane do naszych potrzeb i ,,życzeń". Cały proces przebiegł sprawnie i bez komplikacji a konsultacje, z których od czasu do czasu korzystamy, potwierdzają wysoki poziom merytoryczny oraz kulturę osobistą pracowników z firmy PROFISOFT.

Poprzez wykorzystanie możliwości oprogramowania CDN OPT!MA zwiększyła się efektywność pracy w naszej firmie. Usprawniona została także kontrola obiegu dokumentów oraz analiza kosztów. Poza tym dostęp do bieżących informacji jest możliwy z każdego miejsca w firmie. Wybór zarówno systemu CDN OPT!MA, jak i firmy PROFISOFT jest jak najbardziej słuszny, dlatego udzielamy pełnej rekomendacji.

Główny Księgowy

Krystyna Toruńska


Wykorzystane oprogramowanie

 ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »