Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Chemolak Spółka Jawna

System Comarch Optima


Firma Chemolak jest dystrybutorem materiałów budowlanych i wykończeniowych, oraz materiałów do produkcji mebli. Od ponad 10 lat używamy oprogramowania CDN, jako jeden z pierwszych użytkowników CDN Klasyka, a następnie CDN OPT!MA. Konsultacje i doradztwo w zakresie nowych technologii oraz oprogramowania świadczy nam od samego początku firma PROFISOFT. Wdrożenie innowacyjnego rozwiązania, jakim jest CDN OPT!MA, umożliwiło przede wszystkim lepszą koordynację działań dotyczących szybkiej obsługi zamówień. System ten spełnia nasze oczekiwania, jest nowoczesny, intuicyjny W obsłudze, bezawaryjny, stale aktualizowany a co ważne nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Bazując na wieloletnich doświadczeniach z systemami CDN firmy Comarch, możemy z pełnym przekonaniem rekomendować CDN OPT!MĘ we własnej branży lub podobnej jak nasza i PROFISOFT, jako firmę dysponującą znakomitymi fachowcami z rzetelnym i w pełni profesjonalnym podejściem do każdego klienta.

Właściciel

Robert Ferenc


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »