Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Bukowski Maciej. Zakład usług wielobranżowych

System Comarch ERP Optima


Firma Bukowski Maciej Zakład Usług Wielobranżowych świadczy usługi remontowe i renowacyjne.

Od początku istnienia, odnotowuje systematyczny rozwój. Niewątpliwie, jednym z elementów jej sukcesu jest skuteczne zarządzanie, które jest wspierane przez system Comarch ERP Optima. System ułatwia nam pracę każdego dnia.

Partnerem Comarch, który wdrożył ERP Optima w naszej firmie, był PROFISOFT Centrum Oprogramowania. Firma wdrożyła oprogramowanie bezproblemowo oraz terminowo wywiązała się z obowiązków. Doskonale przeszkoliła nasz personel z obsługi systemu oraz udzieliła wzorowego wsparcia po-wdrożeniowego.

Rzetelność oraz duże doświadczenie, jakimi wykazali się pracownicy PROFISOFT podczas współpracy, są godne pochwały.

Na podstawie powyższego udzielamy referencji firmie wdrożeniowej Oprogramowania, jako specjaliście w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »