Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


PH Jackowski Sikora Sp. j.

System Comarch ERP Optima


Spółka Jackowski-Sikora prowadzi pozostałą sprzedaż hurtową na terenie Wielkopolski. Od początku istnienia, odnotowuje systematyczny rozwój. Niewątpliwie, jednym z elementów jej sukcesu jest skuteczne zarządzanie, które jest wspierane przez system Comarch ERP Optima. W przeszłości Comarch ERP Klasyka. Systemy Comarch ERP, a w szczególności używane przez nas moduły handlowe oraz księgowe ułatwiają nam pracę każdego dnia.

Partnerem Comarch, który wdrożył rozwiązania ERP w naszej firmie, był PROFISOFT Centrum Oprogramowania. Firma doskonale wdrożyła oprogramowanie oraz przeszkoliła nasz personel z jego obsługi. Rzetelność oraz duże doświadczenie, jakimi wykazali się pracownicy PROFISOFT podczas współpracy, są godne pochwały. Ich działania charakteryzowały się elastycznością i profesjonalizmem.

Na podstawie powyższego udzielamy referencji firmie wdrożeniowej PROFISOFT Centrum Oprogramowania, jako specjaliście w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »