Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Delta Czartoszewski i Czarnek Sp. z o.o.

System Comarch CDN XL


Firma "Delta Czartoszewski i Czarnek Sp. z o.o." działa na rynku od 1991r. Zajmujemy się handlem narzędziami oraz materiałami technicznymi. Nasza specjalność to artykuły ścierne, wyroby śrubowe i materiały złączne i mocujące oraz spalinowe elektryczne narzędzia ręczne do pracy w lesie i ogrodzie. W celu pełnego zaspokojenia potrzeb naszych klientów posiadamy też w swojej ofercie elektronarzędzia, narzędzia skrawające, materiały i narzędzia spawalnicze, okucia budowlane oraz narzędzia ręczne l urządzenia pneumatyczne. W sumie ponad 2700 artykułów. Prowadzimy autoryzowany serwis i zajmujemy się naprawą oraz sprzedażą część zamiennych do urządzeń takich marek jak: STIHL, VIKING, OLEO-MAC, DOLMAR HONDA, VICTUS, SABO.

Do niedawna korzystaliśmy z oprogramowania CDN działającego w środowisku DOS'owym, jednakże nasze potrzeby zaczęły przerastać jego możliwości. Zależało nam na zintegrowaniu wszystkich działań w jednym, spójnym systemie. Pod koniec 2008r zakupiliśmy system CDN XL - nowoczesne i elastyczne rozwiązanie firmy Comarch Korzysta z niego obecnie 17 osób w dziale obsługi klienta, handlowym, księgowości kadrach oraz serwisie.

System miał głównie poprawić jakość obsługi klientów, usystematyzować obieg dokumentów w firmie oraz zapewniać dostęp do aktualnej informacji. W ciągu 15 lat istnienia firmy staraliśmy się wypracować dobre zasady obsługi klienta oraz organizacji pracy, dlatego szczególne ważne było wprowadzenie nowego obieg dokumentów w systemie CDN XL - przede wszystkim optymalizacja zamówień według takich kryteriów jak: dostępne stany minimalne i maksymalne dla danych pozycji towarowych, precyzyjny system tworzenia zamówień do dostawców oraz informacja o stanie realizacji zamówienia.

Podczas wdrożenia systemu duże znaczenie dla nas miało wsparcie ze strony firmy PROFISOFT z Poznania, to godny polecenia, kompetentny i odpowiedzialny Partner Comarch. W dalszym ciągu poszerzamy zakres wdrożenia systemu CDN XL w naszej firmie. Z dotychczasowych efektów pracy na nowym systemie jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy CDN XL, jako elastyczne rozwiązanie o bogatej funkcjonalności oraz firmie PROFISOFT.

Członek Zarządu

Wojciech Czarnek


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »