Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Drewit

System Comarch CDN XL


W październiku 2002 roku dokonaliśmy wyboru zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. Po analizie dostępnego na rynku oprogramowania CDN-XL okazał się najbardziej odpowiedni. Najważniejsze kryteria, jakie braliśmy pod uwagę, to: duża elastyczność i otwartość tego rozwiązania, swobodny dostępu do SQL'owej bazy danych umożliwiający w prosty sposób definiowanie własnych raportów i analiz, reorganizacja usprawnienie obiegu dokumentów w firmie. Dzięki wprowadzeniu zintegrowanego systemu informatycznego uzyskaliśmy szybki dostęp do wszystkich danych generowanych w firmie.

Właściwe określenie potrzeb naszej firmy przez integratora CDN - firmę PROFISOFT umożliwiło konkretną realizację celów wdrożenia i wykorzystanie w sposób optymalny systemu CDN XL w naszym przedsiębiorstwie. Trwająca współpraca powdrożeniowa zapewnia nam stałą opiekę, konsultowanie bieżących problemów i sugestii oraz wdrażanie nowych pomysłów, jakie zapewnia stały rozwój systemu.

V-ce Prezes

mgr inż. Rafał Awiżeń


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »