Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


ECCOWOOD Sp. z o.o.

System Comarch CDN XL


Firma EccoWood Sp. z o.o. jest dostawcą innowacyjnych produktów, które zmienią dotychczasowe pojęcie drewna w budownictwie i architekturze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapotrzebowaniu rynku powstała technologia, która pozwoliła nam połączyć dwa tak odległe od siebie światy, jakimi są Natura i przemysł. Produkty naszej firmy łączą w sobie ciepło i piękno Natury z funkcjonalnością i estetyką polimerów HDPE. Pozwalają zapomnieć o konserwacji, impregnacji czy lakierowaniu i cieszyć się urokami pięknego drewnianego tarasu przez cały rok. EccoWood to innowacyjny produkt, stworzony dzięki najnowszej technologii przyjaznej dla środowiska, przy użyciu najwyższej jakości materiałów, odporny są na działanie warunków atmosferycznych. EccoWood to wzorcowy przykład małej firmy, która dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu ludzi a także wykorzystaniu nowych technologii w krótkim czasie osiągnęła niezwykły wzrost.

W roku 2010 zdecydowaliśmy, że istniejąca infrastruktura informatyczna, która działa w firmie znacząco odbiega od nowoczesnych standardów a mieliśmy świadomość tego, że jest to jeden z ważnych czynników, które wpływają na naszą pozycję na rynku. Firma PROFISOFT poleciła nam odpowiednie dla nas rozwiązanie, jakim miał okazać się sprawdzony już system Comarch CDN XL. Uzyskaliśmy na jego temat bardzo pozytywne referencje z firm, z którymi utrzymujemy kontakty biznesowe. Na ten moment wykorzystujemy moduły: Sprzedaż i Administrator, ale w najbliższym czasie zamierzamy rozszerzyć funkcjonalność. System pozwala m.in. na dostęp do aktualnej informacji o kontrahentach, aktywne zarządzanie polityką cenową i rabatami, śledzenie stanu realizacji inwestycji. Wdrożenie przebiegło sprawnie.

Z zespołem konsultantów Profisoft mieliśmy bardzo dobry kontakt, dzięki czemu, w krótkim czasie, na dzień dzisiejszy osiągnęliśmy w systemie to co zakładaliśmy na początku wdrożenia. System został doskonale dopasowany do naszych wymagań, przez co widać wymierne efekty. Udzielamy pełnej rekomendacji zarówno dla systemu Comarch CDN XL, jak również dla firmy PROFISOFT, która jest wysokiej klasy doradcą.

Prezes

Piotr Walkiewicz


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »