Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Eurobiuro

System Comarch OPT!MA


Biura Rachunkowego Karolina Ziemniewska prowadzi outsourcing usług w zakresie kompleksowej obsługi księgowej i finansowej firm. Gwarantujemy rzetelne wykonywanie powierzonych nam obowiązków, pełną poufność przekazywanych informacji oraz miłą i profesjonalną obsługę. Swoją ofertę kierujemy do nowo powstałych firm i przedsiębiorstw, a także dla podmiotów chcących obniżyć koszty swej działalności. Na etapie rejestracji działalności księgowej niezwykle istotnym elementem był wybór właściwego oprogramowania, które zapewniłoby sprawną i zgodną z ustawodawstwem obsługę różnych podmiotów gospodarczych a zarazem było intuicyjne w obsłudze i elastyczne w konfiguracji.

Zainteresowała nas konkurencyjna oferta pakietów promocyjnych Comarch skierowana do biur rachunkowych. Decydującym atutem oprócz ceny była bogata funkcjonalność oprogramowania Comarch OPTIMA. W systemie prowadzimy ewidencję księgową, ryczałtową oraz podatku od towarów i usług a także rozliczenia kadr i płac. Wykorzystujemy do tego moduły: Księga Handlowa, Księga Podatkowa, Kadry i Płace, Biuro Rachunkowe, Faktury i Kasa/Bank. Ponieważ liczba nowych klientów systematycznie rośnie a system doskonale się sprawdza, dlatego w najbliższym czasie planujemy zakup kolejnych licencji.

Od samego początku współpracujemy z poznańskim partnerem Comarch - firmą Profisoft, którą cenimy za wysoki profesjonalizm. Szczerze polecamy oprogramowanie Comarch OPTIMA oraz kontakt z firmą Profisoft, na pewno okaże się dla Państwa korzystny i inspirujący.

Księgowa

Karolina Ziemniewska


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »