Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Niewiadomski Materiały Budowlane

System Comarch Optima


Firma NIEWIADOMSKI powstała w 2002 r., zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych i instalacyjnych. Dzięki dużemu wkładowi finansowemu, inwestycjom, konsekwentnej polityce i nawiązywaniu trwałych układów gospodarczych z dostawcami i odbiorcami, stworzono prężnie działającą i aktywnie rozwijającą się firmę.

W tym roku firma zdecydowała się na zakup oprogramowania, które pozwoliłoby przede wszystkim na uporządkowanie dokumentów i ułatwienie pracy. Dlatego wybór padł na CDN OPTIMA. Zaprezentowane przez firmę PROFISOFT funkcjonalność i możliwości programu pozwoliły nam dokonać ostatecznego wyboru. Codzienna praca z programem CDN OPTIMA pozwala nam na stwierdzenie, że jest to narzędzie łatwe w obsłudze, przyjazne dla użytkownika, pozwalające na dostosowanie do indywidualnych potrzeb, a jednocześnie o szerokiej funkcjonalności.

W związku z powyższym, firma NIEWIADOMSKI udziela pełnej rekomendacji CDN OPTIMA oraz poleca firmę PROFISOFT jako Partnera, na którym można polegać, który posiada odpowiednią wiedzę i duże doświadczenie.

Właściciel

Przemysław Niewiadomski


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »