Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


GJH-Koło Spółka Komandytowa

System Comarch CDN XL


Podstawą działalności GJH-KOŁO H. Janikowski Spółka Komandytowa jest kompleksowa dostawa wyrobów swobodnie kutych. Firma powstała w roku 1990 pod nazwą "HAK" s.c., i w latach 1990 - 1994 działała w pełnym zakresie wyrobów hutniczych, natomiast od 1994 roku specjalizuje się w wyrobach swobodnie kutych, przyjmując nową nazwę - "GJH", Głównym celem "GJH-KOŁO" H. Janikowski spółka komandytowa jest dostarczanie klientom wyrobów o wysokiej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb, stały rozwój przedsiębiorstwa oraz nieustanna praca nad umocnieniem pozycji czołowego dostawcy stali jakościowych i wyrobów swobodnie kutych w Polsce. Osiągnięcie wysokiego poziomu jakości wyrobów, terminowość dostaw, a także rosnące wymagania klientów spowodowały, że dla prawidłowego funkcjonowania Spółki, priorytetową sprawą stał się dostęp i wykorzystanie odpowiednich narzędzi wspomagających zachodzące w firmie procesy biznesowe.

Stąd, blisko sześć lat temu, Zarząd firmy zdecydował o zakupie systemu do zarządzania firmy Comarch. Nowoczesne rozwiązanie objęło swoim zasięgiem wszystkie działy przedsiębiorstwa a praca na zintegrowanym systemie informatycznym wprowadziła istotne zmiany organizacyjne. W pierwszym etapie wdrożenia zmodyfikowano proces zamówień i sprzedaży, udało się uporządkować gospodarkę magazynową, co miało wpływ na optymalizację stanów magazynowych, usystematyzowano, zgodnie z obowiązującymi standardami europejskimi, prowadzenie spraw księgowych i pracowniczych a także dostosowano efektywne wykorzystanie raportowania i śledzenia bieżącej sytuacji przedsiębiorstwa na potrzeby kierownictwa firmy.

Drugi etap dotyczył integracji systemu COMARCH CDN XL z rozwiązaniem do zarządzania procesem produkcyjnym. Istotne zmiany nastąpiły przy kalkulacji i rozliczaniu zleceń produkcyjnych. Ścisłe powiązanie systemów pozwala szczegółowo kontrolować koszty poszczególnych zleceń. Bilans zaopatrzenia powstaje w ścisłym związku z planem produkcji, a te z zamówieniami. Całość wdrożenia prowadzonego przez firmę PROFISOFT, przebiegła zgodnie z założonym harmonogramem i przyniosła natychmiastowe efekty.

Najważniejsze cele stawiane przed nowym systemem, jak: integracja danych, swobodny dostęp do informacji operacyjnej i zarządczej, skuteczniejsze przyjmowanie i realizacja zamówień, optymalizacja zasobów, poprawa terminowości dostaw, a także skrócenie czasu i poprawa jakości podejmowanych decyzji, zostały zrealizowane.

Zespół PROFISOFT to godny polecenia partner COMARCH. Na słowa uznania zasługują wysokie kompetencje konsultantów i koordynatora wdrożenia. Obie strony nieprzerwanie pracują nad udoskonalaniem i wykorzystaniem nowej funkcjonalności. Założenie podjętej inwestycji, aby ewoluujące procesy biznesowe funkcjonujące w Spółce GJH znalazły jak najlepsze odzwierciedlenie w systemie informatycznym, jest konsekwentnie realizowane.

Komplementariusz

Henryk Janikowski


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »