Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Grobud

System Comarch CDN XL


Firma GROBUD działa na rynku branży budowlanej od 1972 roku jest uznanym producentem stolarki PCV. W szerokiej ofercie można znaleźć najrozmaitsze materiały budowlane potrzebne do budowy i renowacji budynków. Na dzień dzisiejszy firma posiada 6 składów fabrycznych z oknami typowymi w następujących miastach: Poznań, Zielona Góra, Wrocław, Ostrów Wlkp., Szczecin oraz Sosnowiec. Aktywna działalność firmy, stałe poszerzanie zakresu działalności, rosnąca liczba zadań i operacji spowodowały, że oprogramowanie, z którego korzystaliśmy w pewnym momencie przestało spełniać nasze oczekiwania. W 2004 roku zdecydowaliśmy o przebudowie infrastruktury informatycznej l wyborze nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego. Jedna ze złożonych ofert dotyczyła oprogramowania firmy Comarch S.A. z Krakowa. Elementami, które przesądziły o wdrożeniu systemu CDN XL była jego rozbudowana funkcjonalność, elastyczność, szybki dostęp do informacji bieżącej o firmie. Bardzo zależało nam na rozwiązaniu wydajnym l perspektywicznym. Fakt stałego rozwoju systemu daje nam pewność podążania za zmieniającymi się uwarunkowaniami gospodarczymi oraz rozwojem naszej firmy.Wdrożenie powierzyliśmy firmie PROFISOFT. Dzięki dużemu doświadczeniu i zaangażowaniu jej pracowników proces wdrożenia przebiegł płynnie i odznaczał się wysokim poziomem merytorycznym.Po dwóch latach pracy z systemem CDN XL uważamy, że wybór był jak najbardziej słuszny l nadal czerpiemy z niego wymierne korzyści, a trwająca współpraca z naszym Integratorem w satysfakcjonujący sposób dopełnia całość.

Wiceprezes Zarządu

Paweł Mańkowski


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP XL (dawniej Comarch CDN XL) zintegrowanego, wielojęzycznego systemu klasy ERP. Odwiedź jeden z naszych oddziałów w Warszawie, Szczecinie lub Poznaniu.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »