Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


G-U Polska Sp. z o.o.

System Comarch Klasyka


W sierpniu 1996 roku firma PROFISOFT podjęła się kompleksowej obsługi informatycznej firmy GU-Polska sp, z o.o. (okucia budowlane) wdrażając systemy kontroli magazynu i sprzedaży oraz program księgowy, zaopatrując jednocześnie naszą firmę od strony hard-ware'owej. Minione lata wskazały, że była to decyzja, która bardzo przysłużyła się rozwojowi firmy. Od momentu nawiązania współpracy firma nasza od niewielkiej spółki urosła do firmy obsługującej 3 tysiące klientów z trzech oddziałów w Polsce, przy magazynie wielkości kilkunastu milionów złotych, liczącym blisko 6 tysięcy pozycji asortymentowych.

Z perspektywy lat nasze zadowolenie z współpracy wynika nie tylko z fachowości pracowników PROFISOFTU, ale także z dużej plastyczności firmy przy podejmowaniu działań nie standardowych.

Szef Działu Logistyki i Administracji

Maciej Perz


Wykorzystane oprogramowanie

Comarch ERP Klasyka to oferta dla małych i średnich firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Składa się na nią kilka programów wspomagających zarządzanie i księgowość, pracujących w środowisku DOS

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »