Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Biuro Rachunkowo-Podatkowe HOSSA

System Comarch Optima


Biuro Rachunkowo-Podatkowe "HOSSA" kieruje swoją ofertę do wszelkich osób i instytucji, które chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy. Oferujemy profesjonalny outsourcing w zakresie obsługi podatkowo - księgowej oraz kadrowo-płacowej. Mając na uwadze wysokie wymagania klientów oraz sporą konkurencję na rynku wśród biur rachunkowych chcieliśmy zapewnić jak najwyższy standard usług naszym klientom. Potrzebowaliśmy nowoczesnego i bezpiecznego oprogramowania, które umożliwi nam szybki start działalności i zagwarantuje sprawną obsługę różnych podmiotów gospodarczych. Dlatego, m.in. ze względu na bogatą funkcjonalność systemu a także korzystną ofertę cenową wybraliśmy oprogramowanie Comarch OPT!MA.

Klienci naszego biura reprezentują różne branże, stąd tak ważna była dla nas możliwość konfiguracji i otwartość systemu na wszelkie potrzeby. Comarch OPTlMA jest niezwykle elastycznym i intuicyjnym w obsłudze narzędziem. System został przy wsparciu firmy Profisoft profesjonalnie wdrożony, dzięki czemu codzienna praca nie stwarza żadnych. Ponad to swoim klientom możemy zagwarantować, że system jest zawsze zgodny z przepisami. Obecnie z powodzeniem korzystamy z następujących modułów w wersji dla Biura rachunkowego: Księga Handlowa, Księga Podatkowa, Środki Trwał, Płace i Kadry, CRM, Handel i Kasa/Bank, ale przymierzamy się do dalszego rozwoju konfiguracji.

Polecamy system Comarch OPT!MA, szczególnie do prowadzenia usług księgowych, jak również firmę Profisoft, którą tworzy kompetentny i zawsze życzliwy zespół.

Właściciel

Dorota Jóźwiak


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »