Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Metalmex

System Comarch Optima


W branży akcesoriów i okuć meblowych firma METALMEX działa od 1991 roku. Byliśmy jednym z pierwszych użytkowników oprogramowania CDN i przez wiele lat sprawdzało się ono znakomicie. Jednak w momencie pojawienia się na rynku rozwiązań windows'owych, a tym samym nowych możliwości, zaczęliśmy myśleć o poprawie jakości pracy. Jednym z priorytetów jest dla nas sprawna i kompleksowa obsługa klienta, która przekłada się na wzrost naszej konkurencyjności.

W podjęciu decyzji pomogły nam niewątpliwie konsultacje z naszym wieloletnim Partnerem w zakresie rozwiązań informatycznych - firmą PROFISOFT z Poznania. Znajomość naszych potrzeb ułatwiła szybką migrację oraz elastyczne dostosowanie systemu CDN OPTIMA do specyfiki branży.

Podstawowe atuty nowego systemu, które zdecydowanie poprawiły efektywność pracy, to: jednorazowe wprowadzanie danych, dostęp do bieżących informacji o firmie z każdego praktycznie miejsca, szerokie możliwości analityczne w dowolnych przedziałach danych, uporządkowany proces sprzedaży i sprawne zarządzanie gospodarką magazynową, przystępna informacja o każdym kliencie ułatwiająca prowadzenie działań handlowych.

Ponieważ korzystamy z usług biura rachunkowego, możliwość integracji OPTÎMY z pakietem Microsoft Office, ma dla nas bardzo duże znaczenie. Merytoryczne wsparcie ze strony Profisoft pozwoliło nam w krótkim czasie dobrze poznać funkcjonalność nowego systemu i wykorzystywać ją właściwie do swoich potrzeb.

Violetta Kowalczyk


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »