Zadzwoń do nas Mapa dojazdu

Referencje Potwierdzenie naszych kompetencji


Omega Leszno

System Comarch OPT!MA


Firma Omega zajmuje się sprzedażą oraz świadczeniem usług serwisowych używanych wózków widłowych, części zamiennych i eksploatacyjnych. Utrzymujemy magazyn części zamiennych do następujących marek: Still, Linde, Toyota i Jungheinrich. Nasza firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku i od wielu lat notuje dynamiczny rozwój. Przez naszych klientów jesteśmy postrzegani, jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie. Jednym z istotnych elementów osiągnięcia sukcesu jest skuteczne zarządzanie dobra i organizacja pracy.

Narzędziem, które niewątpliwie nam to ułatwia, jest zintegrowany system Comarch OPTIMA, na którym pracujemy od 2007r. Podstawowym atutem tego rozwiązania jest jego pełna integracja i dostęp do jednej aktualizowanej na bieżąco bazy danych, a modułowa budowa zapewnia w perspektywie rozwijanie instalacji o kolejne funkcje zgodnie z rosnącymi wymaganiami. Jako firma jesteśmy elastyczni i gotowi na nowe wyzwania, dlatego zdecydowaliśmy się na system, który będzie w stanie nam w tym pomóc. Comarch OPTIMA jest niewątpliwie nowoczesnym rozwiązaniem, o bogatej funkcjonalności i stale rozwijanym przez producenta.

Obecnie w systemie Comarch OPTIMA wykorzystujemy następujące moduły: Handel, Środki Trwałe, Księga Podatkowa oraz Kasa/Bank. Taki zakres funkcjonalny pozwala nam w 100% obsługiwać wszelkie procesy biznesowe. System został doskonale dopasowany do naszych obecnych potrzeb, w tym miejscu chcemy podkreślić profesjonalizm usług firmy Profisoft - na etapie wdrożenia oraz doraźnych konsultacji.

Z pełnym przekonaniem, rekomenduje system Comarch OPTIMA firmom, które chcą rozwijać swój biznes przy pomocy sprawdzonych narzędzi do zarządzania. Natomiast w kwestii doradztwa w inwestycje informatyczne polecamy kontakt z firmą PROFISOFT.

Rafał Krystkowiak


Wykorzystane oprogramowanie

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie Comarch ERP Optima. ERP dla Małych Firm zaspokajający potrzeby każdej branży, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczną.

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od 30 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »